Cette offre n’est plus disponible.

R&D Konstruktér - Konstruktér pro vývoj mechanických částí

CDI
Frenštát pod Radhoštěm
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé
Expérience : > 5 ans

Siemens
Siemens

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Jsme tým konstruktérů odštěpného závodu Siemens, s.r.o., Elektromotory Frenštát. Vytváříme produktovou dokumentaci pro výrobu asynchronních motorů s kotvou na krátko v osové výšce 225-355 mm.

Naše aktivity jsou globálního charakteru, spolupracujeme v mezinárodních vývojových týmech za účasti kolegů z Německa, Mexika, Indie a Číny. Při vývoji využíváme CAD Siemens SW. Naši konstruktéři poskytují podporu vývojářům a ostatním technickým útvarům našeho závodu.

Naše motory pohání kompresory, pumpy, jeřáby a jiná zařízení po celém světě. Naše výrobky navrhujeme pro použití do náročných průmyslových podmínek včetně výbušného prostředí. Můžete se s nimi setkat např. v chemickém, hutním průmyslu, tunelech nebo plošinách na moři. V tomto odvětví patříme k naprosté špičce a určujeme nové trendy.

Chcete se stát součástí týmu našich konstruktérů a podílet se na vývoji nové generace výrobků nebo inovacích? Nebo je pro vás zajímavá problematika digitalizace v průmyslu?

Přidejte se k nám!

Budete se věnovat především:

  • tvorbě 3D a 2D dokumentace v CAD
  • navrhování a optimalizaci mechanických částí motorů a generátorů
  • inovacím a tvorbě konceptů
  • sledování nových trendů v oblasti technologií, povrchové úpravy a nových materiálů
  • spolupráci s vědeckými ústavy a vysokými školami
  • tvorbě kusovníků, výkresové, výpočtové a zákaznické dokumentace
  • vedení a koordinace projektů po technické stránce

Těšit se můžete zejména na

  • nejnovější technologie a know-how v oblasti točivých elektrických strojů
  • zajímavé projekty, spolupráci se špičkovými odborníky
  • přátelský kolektiv
  • každodenní využití cizích jazyků
  • aktivní spolupráci v mezinárodních vývojových týmech

Měl/a byste mít

  • vysokoškolské vzdělání – obor strojírenský
  • angličtinu nebo němčinu pro každodenní komunikaci
  • orientaci na zákazníka a výsledek
  • schopnost stále se učit novým věcem
  • schopnost komunikace, plánování, rozhodnost a důslednost, ochotu cestovat

Dále nabízíme

  • místo výkonu práce: Frenštát / Ostrava
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci ve stabilní společnosti
  • otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • program zaměstnaneckých výhod:
  • roční příspěvek 22 000,- Kč do programu Benefit plus
  • odměny při životním a pracovním jubileu až do výše 40.000,- Kč
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance Siemens (např. slevy na nákup zboží Siemens, slevy na Leo Express atd.)
  • příspěvek na stravování
  • bezúročné půjčky pro zaměstnance až do výše 300.000,- Kč
  • akciový program pro zaměstnance
  • dobrovolnický den, společenské a kulturní akce
  • 5 týdnů dovolené

Organization: Digital Industries

Company: Siemens, s.r.o., OZ Elektromotory Frenstat and OZ Elektromotory Mohelnice

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Envie d’en savoir plus ?