Cette offre n’est plus disponible.

Podpora oddělení Service Delivery s AJ - Praha/Ostrava

CDI
Ostrava
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Siemens
Siemens

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

V Global Business Services (GBS) podporujeme společnosti ve všech sektorech po celém světě a utváříme prostředí sdílených služeb budoucnosti. Naše vynikající podnikové služby poskytujeme zákazníkům na míru a s přidanou hodnotou, jsme partnerem první volby. Hledáme specialisty, jako jste vy, kteří chtějí propagovat inovace a razit nové cesty v oblastech jako jsou finance, nákup a logistika, lidské zdroje, zákaznický servis, automatizace, digitalizace a mnoho dalších.

Jste proaktivní, komunikativní, nebojíte se změn a rádi se učíte novým věcem?

Pak hledáme právě Vás!

Čemu se budete věnovat?

  • Podporovat oddělení CRM při přípravě nabídek.
  • Zodpovídat za aktualizaci příslušných databází.
  • Být podporou při přípravě zákaznických budgetů a forecastů.
  • Komunikovat se zákazníky a různými odděleními napříč organizací.
  • Účastnit se různých projektů.

Co od Vás očekáváme?

  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni (min. B2), znalost němčiny výhodou.
  • Výborné komunikační schopnosti.
  • Uživatelsku znalost MS Office.
  • Preciznost, orientaci na výsledek.
  • Schopnost samostatné i týmové práce.

Co je u nás standardem?

  • 5 týdnů dovolené (lze zakoupit až 8 dnů volna navíc z rozpočtu na benefity)
  • flexibilní pracovní doba s pevným jádrem od 10:00-14:00 hod.
  • home office s příspěvkem 100 Kč netto/den
  • roční bonus s možností převodu do cafeterie (nedaní se)
  • e-stravenky v hodnotě 130 Kč/den
  • MultiSport karta za zvýhodněnou cenu
  • roční rozpočet do cafeterie ve výši min. 24 000 Kč s libovolným využitím na stránkách benefit-plus (např. dovolená, jazykový kurz, kulturní a sportovní akce, atd.)
  • příspěvek na životní nebo penzijní pojištění hrazený z benefitů
  • firemní mateřské školky v Praze a v Ostravě
  • příležitost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Envie d’en savoir plus ?