Cette offre n’est plus disponible.

.NET developer

CDI
Ostrava
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Siemens
Siemens

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Do interního evropského IT vývojového centra hledáme .NET vývojáře.

Máte chuť učit se novým věcem? Chcete být profesionálem v oblasti .NET technologií. Učit se a rozvíjet v C#. Zajímáte se o webové technologie, REST, microservices a další? Máte chuť se podílet na digitalizaci výroby v rámci Průmyslu 4.0?

Pak hledáme právě Vás.

Budete se věnovat především:

  • programování, návrhu a implementaci nových řešení (C#, REST,…)
  • optimalizaci a adaptaci již naprogramovaných částí, tak aby odpovídaly současným trendům
  • budete zodpovědný(á) za softwarovou kvalitu a testování v průběhu vývoje s důrazem na cybersecurity
  • budete se podílet na tvorbě komplexního řešení pro výrobní závod

Těšit se můžete zejména na:

  • pestrou práci a zajímavé projekty, spolupráci se špičkovými odborníky a jejich mentoring
  • možnost specializace dle vlastních preferencí
  • implementaci nejnovějších průmyslových technologií na bázi SW a HW
  • vyvážený poměr pracovního a soukromého života
  • vývoj s důrazem na kvalitu a spolehlivost
  • práci v přátelském, otevřeném a neformálním kolektivu
  • spolupráci v mezinárodním týmu
  • využití a rozvoj cizích jazyků

Měl/a byste mít:

  • bakalářský/magisterský titul v oboru informatiky nebo ekvivalentního oboru
  • více než 2 roky zkušeností s programováním v .NET
  • dobrou znalost AJ slovem i písmem
  • ochotu učit se nové technologie a neustále se vzdělávat
  • ochotu k občasnému cestování, ŘP sk. B

Dále nabízíme:

  • pružnou pracovní dobu, možnost využití HO
  • roční příspěvek 32 000 Kč do programu Benefit plus
  • odměny při životním a pracovním jubileu až do výše 40.000,- Kč
  • bezúročné půjčky pro zaměstnance až 300.000,- Kč
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance Siemens
  • závodní jídelnu v areálu firmy
  • multisport kartu
  • akciový program pro zaměstnance
  • dobrovolnický den, společenské a kulturní akce
  • 5 týdnů dovolené

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Vlastní organizace náplně práce

Envie d’en savoir plus ?