Cette offre n’est plus disponible.

Nákupčí pro přímý a nepřímý materiál s němčinou - Ostrava (možnost home-office)

CDI
Ostrava
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Siemens
Siemens

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Chcete rozvíjet svou kariéru? Rádi komunikujete v němčině? Pracujete rádi s počítačem a dobře ovládáte MS Office? Stali byste se rádi součástí mezinárodní společnosti? Jsme tým, který se věnuje nákupu materiálu a služeb pro Siemens závody a pobočky v Německu, jejichž výsledné produkty jsou využívány v průmyslových firmách po celém světě. Zpracováváme nákupní požadavky, poptáváme zboží u dodavatelů se zaměřením na výrobu parních turbín, elektrických traf, vývoj průmyslové automatizace a digitalizace. Naše Centrum sdílených služeb je ideálním místem pro start a rozvoj kariéry. Nové zaměstnance plně zaškolíme a poskytneme jim plnou podporu k tomu, aby se co nejlépe začlenili do pracovních týmů a rozvíjeli své pracovní zkušenosti. Co bude Vaší náplní práce: zajištění komplexních informací, plánovaní a realizování požadavků zákazníka na nákup přímého a nepřímého materiálu, vyjednávání cen a dodacích termínů, zakládání objednávek v SAP, spolupráce se zákazníky, dodavateli, nákupním a logistickým týmem v Německu, zodpovědnost za respektování právních, pracovních a interních pravidel, poptávání chybějících potvrzení objednávek, sledování a reporting dodacích termínů, udržování přehledu skladových zásob a poskytování podrobných informací o dostupnosti materiálů zákazníkovi, strategickému nákupu a výrobě, kontrola a objasnění nesrovnalostí při potvrzení zboží, faktur, informačních záznamech etc. Co od Vás očekáváme: zkušenosti v oblasti nákupu (ideálně přímý materiál) jsou výhodou, znalost německého jazyka na komunikativní úrovni slovem i písmem podmínkou, znalost anglického jako druhého jazyka výhodou, pokročilou znalost nástrojů MS Office, znalosti a zkušenosti se SAP R/3 MM modulem výhodou, velmi dobré komunikační dovednosti, asertivita, vyjednávání, diplomacie, samostatnost při řešení problémů, orientace na cíl a kvalitu dodávaných výsledků, týmový hráč, schopnost pracovat pod tlakem, zkušenost v oblasti technického nákupu výhodou, proaktivní a pozitivní přístup k práci v nadnárodní společnosti, interkulturní vnímání, ochota vzdělávat se. Co je u nás standardem? 5 týdnů dovolené (lze zakoupit až 8 dnů volna navíc z rozpočtu na benefity), flexibilní pracovní doba s pevným jádrem od 10:00-14:00 hod., home office s příspěvkem 100 Kč netto/den, roční bonus s možností převodu do cafeterie (nedaní se), e-stravenky v hodnotě 90 Kč/den, MultiSport karta za zvýhodněnou cenu, roční rozpočet do cafeterie ve výši min. 24 000 Kč s libovolným využitím na stránkách benefit-plus (např. dovolená, jazykový kurz, kulturní a sportovní akce, atd.), příspěvek na životní nebo penzijní pojištění hrazený z benefitů, firemní mateřské školky v Praze a v Ostravě, příležitost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma. Více informací o našem centru sdílených služeb naleznete zde: https://www.siemens.cz/gbs Organization: Global Business Services Company: Siemens, s.r.o. Experience Level: Recent College Graduate Job Type: Full-time

Envie d’en savoir plus ?