Cette offre n’est plus disponible.

Nákupčí materiálu a služeb s němčinou - Ostrava

CDI
Ostrava
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Siemens
Siemens

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Chcete rozvíjet svou kariéru? Rádi komunikujete v němčině? Pracujete rádi s počítačem a dobře ovládáte MS Office? Stali byste se rádi součástí mezinárodní společnosti? Jsme tým, který se věnuje nákupu materiálu a služeb pro Siemens závody a pobočky z Německa, Rakouska a České republiky. Zpracováváme nákupní požadavky, poptáváme zboží a vytváříme objednávky pro dodavatele. Kvůli tomu denně mluvíme s našimi kolegy a dodavateli převážně německy. Naše Centrum sdílených služeb je ideálním místem pro start a rozvoj kariéry. Nové zaměstnance plně zaškolíme a poskytneme jim plnou podporu k tomu, aby se co nejlépe začlenili do pracovních týmů a rozvíjeli své pracovní zkušenosti. Budete se věnovat především koordinaci aktivit spojených s nákupem (zpracování a kontrola nákupního požadavku, zpracování nabídky, komunikace s dodavateli) a práce s interními systémy jednání s dodavateli, řešení cen (vyjednávání), dodacích a platebních podmínek podpoře operativních nákupních týmů (např. při řešení diskrepancí ve fakturách) pravidelnému reportingu Co byste měl/a mít SŠ/VŠ vzdělání pokročilou znalost německého jazyka, anglický jazyk výhodou zkušenosti s prací v administrativě, zkušenosti v nákupu výhodou znalost IT problematiky vítána dobrou znalost práce s MS Office znalost SAP vítána velmi dobré komunikační schopnosti proaktivitu, spolehlivost a pečlivost časovou flexibilitu a týmového ducha Dále nabízíme 5 týdnů dovolené (lze zakoupit až 8 dnů volna navíc z rozpočtu na benefity) flexibilní pracovní doba s pevným jádrem od 10:00-14:00 hod. home office s příspěvkem 100 Kč netto/den roční bonus s možností převodu do cafeterie (nedaní se) e-stravenky v hodnotě 90 Kč/den MultiSport karta za zvýhodněnou cenu roční rozpočet do cafeterie ve výši min. 24 000 Kč s libovolným využitím na stránkách benefit-plus (např. dovolená, jazykový kurz, kulturní a sportovní akce, atd.) příspěvek na životní nebo penzijní pojištění hrazený z benefitů firemní mateřské školky v Praze a v Ostravě příležitost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma Organization: Global Business Services Company: Siemens, s.r.o. Experience Level: Recent College Graduate Job Type: Full-time

Envie d’en savoir plus ?