Cette offre n’est plus disponible.

C++ SW Developer for Industrial Automation - Digital Twin

CDI
Pilsen
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Siemens
Siemens

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Projekty, na kterých budeš pracovat:
vývoj produktu PLCSIM Advanced, simulace chování PLC řady S7-1500

Budeš se věnovat především

  • návrhu, implementaci a testování SW komponent v prostředí SIMATIC CPU S7-1500
  • vývoji simulátoru PLC v prostředí Windows
  • integraci a vývoji firmwaru pro PLC – CPU z řady S7-1500
  • tvorbě zdrojového kódu v jazyce C/C++ pro Windows i embedded platformy
  • práci v mezinárodním týmu vývojářů a testerů

Měl/a bys mít

  • VŠ vzdělání technického směru, případně adekvátní praxi v oboru
  • pokročilou znalost programovacího jazyka C/C++
  • znalost programovacího jazyka C# výhodou
  • zkušenosti s programováním pro Windows a Win32 API výhodou
  • zkušenosti s používáním nástrojů na správu verzí (git), vývojových prostředí IDE a testování
  • angličtinu na komunikativní úrovni

Těšit se můžeš zejména na

  • až na 33 dní dovolené (standard 5 týdnů + dalších až 8 dní z benefitového systému)
  • flexibilní pracovní doba a home-office
  • bonus za nástup do společnosti ve výši až 100 000 Kč
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min 24 000 Kč, který si můžeš proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění"
  • relokační bonus na náklady spojené s případným stěhováním do místa výkonu práce (50 000 Kč pokud se stěhuješ v rámci ČR do Plzně, 100 000 Kč pokud se stěhuješ do Plzně ze zahraničí)
  • příspěvek na stravování formou e-stravenek
  • příspěvek na Multi-sport kartu

Proč pracovat u nás? Chceš lépe poznat, kdo jsme a čemu se věnujeme?

  • nepožadujeme okamžitou znalost výše uvedených požadavků, ale spíše nemít strach se věci doučit za běhu.
  •  nabízíme práci na zajímavých projektech, které se vyvíjí a testují přímo v Plzni. Spolupráce mezi vývojáři a testery Ti umožní nahlédnout do jiných oblastí a posunovat vlastní rozvoj.
  • sídlíme v nových kancelářích přímo v centru Plzně.
  • jsme snadno dostupní pomocí MHD, nebo třeba na kole (máme vlastní kolárnu)
  • přímo v budově se nachází restaurace Comix, kde se můžeš rychle a dobře najíst. Nebo můžeš využít bohatou nabídku restaurací v okolí.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Dovolená více než 5 týdnů

Envie d’en savoir plus ?