SFG Holding

Eva je ve společnosti už od samého začátku. Na starosti má zajišťování hypotečních a podnikatelských úvěrů pro klienty. Vyhovuje jí, že je ve firmě rodinná atmosféra a pohoda, ale nejdůležitější je spolupráce mezi jednotlivými divizemi – právě provázanost financí, investic, developmentu a realit vytváří v SFG jedinečnou a dynamickou atmosféru včetně spousty nových příležitostí.

Aleš si poprvé k investicím přičichl během studií na vysoké škole, nejprve pro banku a posléze prodával cenné papíry a věnoval se investičnímu poradenství pro makléřskou firmu. V roce 2011 založil vlastní firmu a vybudoval kolem sebe síť investičních makléřů. Zaměřovali se především na nákup a prodej cenných papírů. V roce 2020 došlo k fúzi a Alešova společnost se přidala pod SFG. Tím se pro Aleše zásadně rozšířilo pole působnosti i možnosti oslovení nových klientů. Nejvíce je provázaný s developerským oddělením, kde často nachází možnosti spolupráce. Investice a development prostě jdou k sobě. Aleš se ve skoro až rodinném kolektivu cítí skvěle. V nejbližší budoucnosti je pro něj výzvou práce na realitním investičním fondu, jenž mu vznikal pod rukama od samého začátku a který propojuje všechny sféry fungování SFG.

Nely se k práci v realitách dostala před pěti lety, když pracovala v menší realitní kanceláři. Nejdříve prodávala byty, ale následně se posunula k rodinným domům a pozemkům. Po několika letech získala zkušenosti s prodejem hotelů. Nely pochází z Ukrajiny a díky znalosti ruštiny často pracuje s rusky mluvící klientelou. Do SFG se přidala i proto, že ji zaujaly developerské projekty společnosti, o kterých se chtěla dozvědět více. Často se dostává k nabídkám parcel nebo rozpracovaných projektů, které jsou zajímavé právě pro developery.

Nely velmi vyhovuje provázanost jednotlivých divizí SFG. Právě díky dalším aktivitám skupiny se dostane k novým klientům. Není výjimkou, když si klienti z realitní části zakoupí například dluhopisy investičního oddělení. Tato synergie je pro Nely obrovským přínosem. Ve firmě je jí k dispozici veškeré zázemí a technický servis, může se tak plně soustředit na to, co umí nejlépe – komunikaci s klienty.

Sledovat!

O společnosti

SFG Holding vznikl v roce 2019 sloučením dvou samostatných společností Success Group a Finin Group, za nimiž stojí jejich zakladatelé Tereza Kouklová a Michal Dědek. Holding se věnuje odbornému poradenství a financování jednotlivců i firem, realitním službám, projektovému řízení a investicím do developmentu, nemovitostí nebo startupů.

Vlastníky jsou Češi, za firmou nestojí žádný zahraniční fond. Snaží se projekty připravovat tak, aby dávaly ekonomický smysl jim i klientům a aby byly v souladu s předpokládaným vývojem situace na trhu. Kladou si za cíl nabízet stabilní a rozumné investice, kterým sami věří. Zakládají si na naprosté transparentnosti informací a na tom, že jejich poradci je klientům předkládají srozumitelně a jednoduše.

Koho hledají

Rostou a hledají posily do všech sfér, kterými se SFG zabývá. Komunikativní prodejce investičních produktů, zodpovědné hypoteční poradce nebo talentované realitní makléře. Pokud chcete odstartovat svou kariéru ve stabilní firmě s příjemným zázemím kanceláří přímo v srdci Prahy, pojďte pracovat do SFG. Předají vám svoje zkušenosti a naučí vás to nejdůležitější. Díky tomu, že zasahují hned do několika odvětví si můžete sáhnout do světa realit, financí, investic nebo developmentu a najít tak ideální pozici právě pro vás.

Co je dobré vědět

Zakládají si na vzájemné podpoře a motivaci napříč celým týmem. Rádi se jednou za čas potkají u brunche, kde si sdělují všechny novinky nebo se společně vzdělávají, a to nejen prostřednictvím jazykových kurzů.

Každý zaměstnanec se profiluje v oboru, který ho zajímá a baví. Většina je v SFG už od jeho založení. Práce je baví, i když je někdy náročná.

Vložit profil na své webové stránky