SFG Holding

SFG Holding

Obchodník s nemovitostmi

  • Freelance
  • Praha
  • Télétravail ponctuel autorisé
  • Bac
  • > 1 an

La tribu

SFG Holding

SFG Holding

  • Finance

Le poste

  • Freelance
  • Praha
  • Bac
  • > 1 an

Cette offre a été pourvue !

SFG Holding vznikl v roce 2019 sloučením dvou samostatných společností Success Group a Finin Group, za nimiž stojí jejich zakladatelé Tereza Kouklová a Michal Dědek. Holding se věnuje odbornému poradenství a financování jednotlivců i firem, realitním službám, projektovému řízení a investicím do developmentu, nemovitostí nebo startupů.

Vlastníky jsou Češi, za firmou nestojí žádný zahraniční fond. Snaží se projekty připravovat tak, aby dávaly ekonomický smysl jim i klientům a aby byly v souladu s předpokládaným vývojem situace na trhu. Kladou si za cíl nabízet stabilní a rozumné investice, kterým sami věří. Zakládají si na naprosté transparentnosti informací a na tom, že jejich poradci je klientům předkládají srozumitelně a jednoduše.

Popis pozice

Jsi komunikativní typ a při obchodních jednáních jsi jako ryba ve vodě? Zajímá tě realitní trh a máš zkušenosti s prodejem nemovitostí? Zajímají tě developerské projekty? Čti dál, máme pro tebe zajímavou nabídku.

Korporátní prostředí u nás nenajdeš. Jsme rodinná společnost s mladým kolektivem a osobitým přístupem jak k našim klientům, tak k našim zaměstnancům.

Vítané zkušenosti

Koho hledáme?

  • člověka se zkušenostmi s prodejem nemovitostí
  • týmového hráče se smyslem pro humor
  • pracovitého člověka, který má radost z výsledků své práce

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • trestní bezúhonnost
  • praxi v oboru minimálně 1 rok
  • vlastní portfolio nemovitostí výhodou

Co nabízíme?

  • motivační provizní systém z prodaných jednotek
  • možnost podílet se na obchodní činnosti v odvětví developmentu a financí
  • právní a administrativní podporu
  • spolupráci s našim týmem asistentek
  • časovou flexibilitu
  • práci v kancelářské budově přímo na Václaváku
  • mladý a dynamický kolektiv

Benefity

Multisport, plně hrazené kurzy angličtiny, podpora profesního a osobního rozvoje formou kurzů

Spolupráce na IČO.

Poznejte tým společnosti SFG Holding

Tento obsah je zablokovaný
SFG Holding

SFG Holding

  • Finance

  • Freelance
  • Praha
  • Bac
  • > 1 an
  • Ajouter aux favoris
  • Partager sur Twitter
  • Partager sur Facebook
  • Partager sur Linkedin

Notre sélection d'articles pour vous

Inspirez-vous avec une sélection d'articles