Cette offre n’est plus disponible.

UNIX ADMINISTÁTOR

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Raiffeisenbank

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Do desetičlenného týmu System Administration hledáme nového kolegu/kolegyni, který/která bude zajišťovat provoz systémů a optimalizaci systémů na platformě UNIX.

Co bude vaším úkolem?

  • Na starosti budete mít kompletní správu UNIX/LINUX serverů na platformách AIX, SOLARIS, RHEL.
  • Provisioning, konfigurace, monitoring, ladění UNIX serverů.
  • Podílet se na projektech banky s dopadem do IT systémů.
  • Podílet se na strategii dané oblasti.
  • Poskytovat 2nd level support uživatelům.
  • Spolupracovat s externími subjekty zajišťující podporu SW.

    Co se naučíte a získáte již během zkušební doby?

  • Seznámíte se s technologiemi, které v bance používáme a také s procesy a důležitými postupy pro výkon vaší práce.
  • Budete úzce spolupracovat se seniorním kolegou v dané oblasti.
  • Následně začnete samostatně řešit jednodušší úkoly.

Co u nás získáš

  • Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.
  • Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde.
  • Pracovat s novými technologiemi a získat další know how.
  • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova.
  • Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…).

    Neváhejte a zašlete nám své CV, můžete jej poslat i na email petra.englicka@rb.cz. Těšíme se na vás!
    Také si můžete prohlédnout náš profil na www.atmoskop.cz!

Profil recherché

  • Máte technické vzdělání.
  • Máte znalosti UNIX - AIX, SOLARIS a RHEL .
  • Umíte komunikovat alespoň na základní úrovni anglickým jazykem.
  • Znáte OpenShift platformu, pak je to výhoda.

Envie d’en savoir plus ?