Cette offre n’est plus disponible.

RISK ANALYTIK JUNIOR - Ostrava

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Raiffeisenbank

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Budete součástí týmu úvěrových analytiků, který spadá do útvaru Corporate & SE Risk (řízení úvěrových rizik v oblasti non-retail). Hlavním cílem útvaru je řízení kreditního rizika banky prostřednictvím analýzy a schvalování úvěrových případů.

Co bude vaším úkolem?

  • Naučíte se identifikovat a hodnotit kreditní rizika, silné/slabé stránky, úvěrové potřeby firemních zákazníků a sestavovat jejich projekce cash-flow v návaznosti na očekávaný makroekonomický vývoj
  • Naučíte se stanovovat úvěrový rating firem všech možných typů
  • V rámci zpracování analýzy se budete přímo setkávat a diskutovat s managementem podniků a podíváte se, jak tyto podniky uvnitř fungují
  • Porozumíte struktuře a vývoji různých ekonomických odvětví a získáte všeobecný přehled o vazbách a vztazích zejména v české ekonomice
  • Získáte představu jak hodnotit transakční rizika a budete stanovovat doporučení podmínek pro financování firem
  • Budete spravovat a monitorovat svěřené portfolio firemních klientů, včetně včasné identifikace rizikových signálů a návrhu nápravných opatření

Co u nás získáš

  • Práci v přátelském a profesionálním týmu, v němž je sdíleno veškeré know-how
  • Individuální kariérní, odborný i osobní rozvoj v bance s mezinárodním zázemím a v týmu, který je zaměřený na rozvoj nováčků až do seniorních či vedoucích pozic
  • Práci na analýze od středních až po největších firmy a na nejvýznamnějších obchodech v ČR (akviziční úvěry, exportní financování, syndikace, atd)
  • Aktivní účast na tvorbě interních postupů, metodiky a úvěrové politiky banky
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Flexibilní systém benefitů (týden volna navíc, sick days, stravenky, příspěvky na sport, kulturu, cestování, penzijní připojištění, teambuildingy a další)

    Jak se přihlásit?

    Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

    1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko “Podat žádost: LinkedIn” - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

    2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko “Podat žádost” a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Profil recherché

  • Jste student/ka posledního ročníku nebo absolvent VŠ ekonomického/technického směru
  • Orientujete se ve finančních výkazech firem a českých účetních standardech
  • Anglický jazyk ovládáte na úrovni B2 a znáte odborné ekonomické výrazy
  • Máte analytické dovednosti a schopnost z množství dat formulovat jasné závěry
  • Motivuje vás učit se nové věci, odborně se rozvíjet a pracovat i na složitých případech
  • Práci dotahujete do konce a ve výborné kvalitě
  • Jste spolehlivý/á, samostatný/á, vytrvalý/á a umíte prioritizovat

Envie d’en savoir plus ?