Cette offre n’est plus disponible.

ŘEDITEL POBOČKY - Náchod

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Raiffeisenbank

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Na pobočku v Náchodě hledáme zkušeného obchodníka, který se postará o naše klienty ze segmentu osobních financí a micro a stane se inspirativním lídrem dvoučlenného týmu našich bankéřů. Náš ředitel má svobodu a autonomii v rozhodování o řízení a naplňování cílů pobočky, je garantem vysoké kvality služeb a poradenství poskytovaných našim klientům – u nás je to o vás.

Co u nás získáte?

• Důvěru, podporu a prostor pro vlastní realizaci a úspěch.

• Možnost výrazně ovlivnit výši svého výdělku – pevný měsíční fix je jistota a zbytek je na vás a vaší aktivitě.
• Intenzivní školení v oblastech produktů, služeb, systémů a klíčových dovedností.
• Příležitost budovat kariéru u jednoho z nejrychleji rostoucích bankovních domů na evropském trhu a preferovaného zaměstnavatele.
• Možnost navazování vztahů se zajímavými lidmi.

Co u nás získáš

• Jste vyzrálá osobnost s předchozí zkušeností ve finančních službách/bankovnictví.
• Máte prokazatelné úspěchy v obchodních/prodejních činnostech - jste silně orientován na zákazníka a řízení vztahů s ním.
• Orientujete se v podnikatelském prostředí a ekonomických výkazech.
• Interpersonální, prezentační a komunikační dovednosti patří mezi vaše silné stránky.

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko “Podat žádost: LinkedIn” - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko “Podat žádost” a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Profil recherché

• Aktivně vyhledávat a získávat nové klienty ze segmentu osobních financí a MICRO.
• Budovat a udržovat vztahy s našimi klienty podnikateli - stanete se jejich partnerem, který zajišťuje provozní a investiční financování, pojištění apod.)
• Zajišťovat podmínky pro provoz a naplnění obchodních cílů pobočky.
• Nastavovat výkonové cíle a plány pro tým a zodpovídat za jejich plnění.
• Zajišťovat kontrolu dodržování interních procesů a postupů.
• Proaktivně spolupracovat s týmy marketingu, podpory prodeje, risku apod.

Envie d’en savoir plus ?