Cette offre n’est plus disponible.

PORADCE PRO PRÉMIOVOU KLIENTELU - Teplice

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Raiffeisenbank

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Na naši pobočku v Teplicích hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni s chutí obchodovat a vybírat pro naše klienty ta nejlepší finanční řešení. Poradce pro prémiovou klientelu zjišťuje potřeby movitějších klientů a nabízí jim řešení na míru. Nejsme tabulková banka – u nás je to o vás!„V Raiffeisenbank jsou skvělé možnosti a příležitosti k rozvoji a kariérnímu růstu. Práce přináší vždy nové výzvy a úkoly, díky kterým práce není pro mě stereotypní. Zároveň se mohu vždy spolehnout na své kolegy, se kterými tvoříme skvělý tým. Nechtěla bych toto všechno měnit.“Eva, bankéřka, 5 let v Raiffeisenbank

Co u nás získáte?

  • Máte možnost výrazně ovlivnit výši svého výdělku – pevný měsíční fix je jistota a zbytek je na vás a vaší aktivitě.
  • Dovolená navíc, účet zdarma a naše zvýhodněné produkty, to je jistota. Také máme bohatou kafeterii, která vám umožní stát se pánem svých benefitů – sami se rozhodnete, na co chcete své body použít (stravenky, cestování, vstupenka do fitka a mnoho dalšího).
  • Perfektní zaškolení, tohle opravdu umíme.
  • Vedení zkušeného Davida, kterému záleží na vašem rozvoji a dovede vás plně podpořit.
  • Pohodovou partu kolegů, kteří táhnou za jeden provaz a jsou si navzájem přáteli.
  • Umožníme vám kariérně vyrůst, protože upřednostňujeme posuny našich lidí.
  • Jsme dynamická, ale stabilní banka – dáváme svým lidem zázemí. Spolupráce formou zaměstnaneckého poměru je samozřejmost.
  • Na našich pobočkách se cítí zaměstnanci i klienti zkrátka dobře :)

Co u nás získáš

  • Jste vyzrálá osobnost s předchozími zkušenostmi v pozici osobního bankéře, klientského poradce, apod.
  • Máte prokazatelné úspěchy v akviziční činnosti a obchodních aktivitách.
  • Máte znalost finančních/bankovních produktů a služeb.
  • Jste přirozeně orientovaní na klienta, umíte s ním řídit vztah i jeho očekávání.
  • Umíte výborně komunikovat a srozumitelně prezentovat.
  • Jste schopni analyticky uvažovat a zároveň vidět věci v širších souvislostech.
  • Dokončené středoškolské vzdělání s maturitou je podmínkou.Jak se přihlásit?Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Profil recherché

  • V prvních měsících:
  • Seznámíte se s našimi produkty a systémy.
  • Setkáte se svými prvními klienty a budete získávat klienty nové.
  • Rozšíříte své znalosti studiem v Akademii pro osobní poradce a zakončíte ji certifikací.Po zapracování:
  • Spravujete a rozšiřujete vlastní portfolio 150 – 300 klientů. Pro tyto klienty jste výhradními osobními poradci a budujete s nimi partnerství.
  • V rámci osobních schůzek analyzujete finanční situaci klienta a navrhujete pro něj finanční plán, který můžete postavit na širokém spektru produktů (mj. také investice, pojištění apod.)Zajímá vás cokoliv dalšího, co jste v popisu nenašli? Nebo se rovnou chcete potkat s Davidem? Zavolejte mi na +420 603 808 507, domluvíme se.

Envie d’en savoir plus ?