Cette offre n’est plus disponible.

ONLINE MARKETING SPECIALISTA

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Raiffeisenbank

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Zajímá Vás oblast online marketingu a chcete se v této oblasti dále rozvíjet? Máte vztah k českému jazyku a tvorbě textů? Je ve středu Vašeho zájmu vždycky klient? Pokud jste si na předchozí otázky odpověděli ano, přečtěte si popis pozice, mohla by sedět právě na Vás. U nás je to o Vás. A nemusíte mít ani hromadu zkušeností.

Co bude vaším úkolem?

  • Budete zpracovávat webové stránky RB (příprava a aktualizace textů, metadat, fotografií), ale také zodpovídat za kvalitu publikovaného obsahu.
  • Optimalizovat obsah webu pro SEO.
  • Budete provádět základní analýzy v Google analytics, připravovat kampaňové stránky, bannery atd.
  • V rámci týmu spolupracovat na přípravě PPC kampaní.

Co u nás získáš

  • Naučíte se mnohému z marketingu, a nejen z onlinu, v rámci bankovních projektů se zapojíte i do dalších marketingových / business aktivit.
  • Samostatnou a přesto týmovou spolupráci s kreativními a přátelskými kolegy.
  • Možnost dalšího profesního rozvoje – podporujeme interní posuny našich zaměstnanců.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Benefity na míru – stravenky, týden dovolené navíc, sick days, zvýhodněné bankovní produkty a cafeterii – systém, kde si sám/sama navolíte benefity, na které chcete čerpat finanční dotaci.
  • Moderní pracovní prostředí v Praze na Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác.

Profil recherché

  • Jste kreativní a máte proaktivní přístup.
  • Vás Český jazyk neděsí, umíte s ním pracovat a správně ho používat jak slovem, tak písmem.
  • Ovládáte alespoň základy HTML a orientujete se v SEO a UX.
  • Máte základní povědomí o PPC (SEM).
  • Hovoříte anglicky na komunikativní úrovni.
  • Jste týmový hráč a máte silný tah na branku.Náskok před ostatními budete mít, pokud:
  • Máte další znalosti a dovednosti v oblasti online marketingu.

Envie d’en savoir plus ?