Cette offre n’est plus disponible.

JAVA VÝVOJÁŘ

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Raiffeisenbank

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Pro menší tým zabývající se stavbou nového frontendového systému (SPA) hledáme backend vývojáře. Posilujeme náš vývojový tým a hledámekolegu, který se zapojí do budování nového jednotného frontendu, který by měl již brzy nahradit naše zastaralé aplikace na pobočkách. Pokud Vás v budoucnu tato aktivita přestane bavit, nabízíme navíc možnost až půlroční stáže ve Vídni s možností podílet se na vývoji jednotné API platformy pro Raiffeisen International. Nabízíme možnost práce v lokalitě Praha, Olomouc nebo Teplice s možností home-officů a remote stand-upů.

Co bude vaším úkolem?

  • Vyvíjet REST Api na novém backendu (Spring MVC).
  • Spravovat a podporovat starší Java aplikace (J2EE).
  • Spolupracovat s kolegy v týmu při navrhování možných řešení.
  • Kooperovat s ostatními týmy napříč celou bankou.
  • Nastavovat a spravovat CICD linku.

Co u nás získáš

  • Dynamické a zároveň přátelské prostředí, kde se nudit určitě nebudete.
  • Možnost až půlroční stáže ve Vídni s možností podílet se na vývoji jednotné API platformy pro Raiffeisen International.
  • Možnost práce v lokalitě Praha, Olomouc nebo Teplice s možností home-officů a remote stand-upů.
  • Zajímavé spektrum aplikační ZOO – od tradičních systémů k moderním API.
  • Budete součástí týmu profesionálů, který si navzájem pomáhá a rád se potkává i mimo práci.
  • Možnost kariérního růstu napříč naším vyspělým IT.
  • Benefity, u kterých si sami určíte v jaké výši a na co konkrétně využijete – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti.
  • a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…Neváhejte a zašlete nám své CV, můžete jej poslat i na email petra.englicka@rb.cz. Těšíme se na vás!Také si můžete prohlédnout náš profil na www.atmoskop.cz!

Profil recherché

  • Máte zkušenost s vývojem v jazyce Java alespoň 2 roky.
  • Znáte Spring MVC a J2EE.
  • Máte kladný vztah k metodice Scrum.
  • Už jste někdy provozoval/a aplikace pod aplikačním serverem Jboss EAP (nebo obdobným).
  • Určitě se u nás může hodit znalost Swagger, Hibernate, JPA, Oracle, Maven, Sonar, Linux, Jenkins, Flyway a mnoha dalších věcí, ale nejsou to stavební kameny.

Envie d’en savoir plus ?