Cette offre n’est plus disponible.

IT SOLUTION ARCHITEKT

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Raiffeisenbank

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Baví Vás navrhovat nová řešení? Je na Vás spolehnutí? Jste technicky zdatný/á? Umíte si poradit v obtížných situacích? Nebojíte se překážek? Pokud jste si odpověděli ANO, rádi se s Vámi setkáme! Aktuálně hledáme nového kolegu do našeho vývojového týmu na pozici IT Solution Architekta. U nás je to o vás.

Co bude vaším úkolem?

  • V rámci svěřené aplikační domény definovat změny a kontinuálně jí rozvíjet.
  • Spolupracovat s businessem, IT analýzou a ostatními architekty při implementaci nových projektů a změn v rámci bankovních aplikací a systémů.
  • Usměrňovat vývojový tým při vývoji aplikačních řešení.
  • Kontrolovat a hodnotit obsah dodávek od externích dodavatelů.
  • Reprezentovat vývojový tým na projektových jednáních a hrát roli hlavního zodpovědného.
  • Podporovat IT analytiky a testery při uvádění Vámi definovaných změn do provozu.

Co u nás získáš

  • Dynamické a zároveň přátelské prostředí, kde se nudit určitě nebudete.
  • Zajímavé spektrum aplikační ZOO – od tradičních systémů k moderním API.
  • Budete součástí týmu profesionálů, který si navzájem pomáhá a rád se potkává i mimo práci.
  • Možnost kariérního růstu napříč naším vyspělým IT.
  • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci a zároveň velmi flexibilní home-office.
  • Benefity, u kterých si sami určíte v jaké výši a na co konkrétně využijete – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti.
  • a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…

Profil recherché

  • Bez analytického myšlení to nepůjde.
  • Velkou výhodou je vaše zkušenost s programováním.
  • Poradíte si s ovládáním modelovacích nástrojů IT architektury (EA, UML).
  • Máte znalost principů funkční analýzy a SOA.
  • Orientujete se v principech administrace systémů a v architektuře serverových řešení (Unix, HW, disková infrastruktura, databáze, integrace).
  • Máte za sebou praxi na obdobné pozici nebo na pozici seniorního analytika.

Envie d’en savoir plus ?