Cette offre n’est plus disponible.

IT ASSET MANAGER - TRAINEE

Temps partiel
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Raiffeisenbank

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Do divize IT Operations hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici IT Asset Manager – Trainee. Na této pozici se budete podílet na tvorbě a řízení procesů spojenými se Software and License managementem, jehož cílem je nákup, správa a účelné využívání software.U nás je to o vás.

Co bude vaším úkolem?

  • Podílení se na tvorbě procesu Software and License managementu.
  • Implementace monitorovacího systému – jeho výběr a zavedení.
  • Rozvoj, správa a optimalizace softwarového portfolia.
  • Spolupracovat a komunikovat s útvary napříč bankou i s centrálou ve Vídni.
  • Ad-hoc administrativní úkoly – schvalovací procesy, reporty, aj..

Co u nás získáš

  • Dlouhodobou spolupráci, u které není problém přizpůsobit docházku Vašemu rozvrhu - DPČ (20h/týden).
  • Skvělou příležitost na rozjezd své kariéry v IT.
  • Komplexní přehled o údržbě softwarového portfolia a licencí, které jsou napříč bankou používány.
  • Zodpovědnou práci, která vám umožní rozvíjet své schopnosti a dovednosti.
  • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác.Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat své CV, které můžete poslat i na email petra.englicka@rb.cz. A nezapomeňte se na nás podívat na atmoskop.cz. Těšíme se na vás!Jak se přihlásit?Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Profil recherché

  • Máte základní znalost MS Office.
  • Jste asertivní a máte schopnost vyjednávat.
  • Rádi a dobře komunikujete v AJ - bude se Vám to hodit u obchodní korespondence a při telefonické domluvě.
  • Jste studentem VŠ třetího nebo vyššího ročníku - zaměření IT nebo management výhodou.

Envie d’en savoir plus ?