Cette offre n’est plus disponible.

IT ANALYTIK

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Raiffeisenbank

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Jsme tým IT analytiků, architektů, vývojářů, testerů a dalších… Parta lidí, která se umí podržet tam, kde je to zapotřebí. Jsme ochotní a transparentní. Jsme součástí velké organizace, ale fungujeme jako tým. Hledáme a doručujeme řešení pro různé oblasti jako například vše kolem zpracování dokumentů, procesů, plateb, HR systémů, security..
U nás se rozhodně nebudeš nudit, díky rozmanitosti a pestrosti se můžeš neustále rozvíjet. Pokud tě a baví komunikace a analýza, připoj se k nám. Budeš mít také jedinečnou příležitost aktivně stavět analytickou komunitu v našem týmu. Pokud nemáš velké zkušenosti, budeš mít příležitost naučit se a růst. Podle tvých dovedností se budeš zabývat více komunikací a pochopením businessu a tvorbou specifikace, nebo budeš aktivně vymýšlet řešení požadavků a navrhovat implementace a struktury rozhraní. Super je, že jsme časově flexibilní a pracujeme z domova. Vídáme se také v příjemné kanceláři s krásným výhledem na téměř celou Prahu.

Agenda podle tvého zaměření:

  • Zmapování business prostředí a komunikace s klíčovými uživateli.
  • Sběr a analýza business požadavků a tvorba specifikace dle požadavků a následná analýza dopadů na systémy a tvorba odhadů pracnosti nových a změnových požadavků.
  • Návrh struktury požadovaného rozhraní a zodpovědnost za návrh technického řešení a orchestraci služeb.
  • Tvorba návrhu implementace, mapování a transformace mezi systémy.
  • Spolupráce se zadavateli, dodavateli, ostatními členy řešitelského týmu na řešení business požadavků.
  • Tvorba nevyhnutelné analytické dokumentace a koordinace meetingů s třetími stranami, kontrola vstupů od třetích stran.

Je také skvělé pokud:

  • Orientuješ se ve vývojovém cyklu IT.
  • Angličtina ti nedělá problém.
  • Jsi samostatná/ý, spolehlivá/ý a proaktivní.
  • Máš dobré komunikační a prezentační schopnosti.
  • Máš zkušenost s některým z CASE nástrojů – Enterprise Architect nebo jinými…
  • Již jsi se setkal/la s popisem datových struktur (XSD, XML) a znáš UML.
  • Máš zkušenosti v oblasti systémové/datové integrace a orientuješ se v integračních technologiích Open API, ETL, SOAP apod.

A co získáte u nás?

  • Dynamické a zároveň přátelské prostředí, kde se nudit určitě nebudete.
  • Zajímavé spektrum aplikací – od tradičních systémů k moderním API.
  • Budete součástí týmu profesionálů, který si navzájem pomáhá a rád se potkává i mimo práci.
  • Možnost kariérního růstu napříč naším vyspělým IT.
  • Benefity, u kterých si sami určíte v jaké výši a na co konkrétně využijete (třeba místo ve školce pro děti či další) a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…

Dej nám o sobě vědět.

Envie d’en savoir plus ?