Cette offre n’est plus disponible.

RELATIONSHIP MANAGER SE

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Raiffeisenbank

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Máte zkušenosti na obchodní pozici v bance a chcete se posunout o krok dál? Pokud vás baví poskytovat poradenství firemním klientům a máte obchodního ducha, tak jste na správné adrese. Naše firemní centrum v Praze Jandova (obsluhující firmy obratově od 50 mil. do 250 mil. Kč) právě rozšiřuje své řady a hledá posilu na pozici Relationship Manager.

U nás je to o vás.

Co budete na této pozici dělat?

  • Obsluha stávajícího portfolia firemních klientů v segmentu SE.
  • Poskytování celého spektra bankovních produktů firemní klientele (financování provozních potřeb, investic, obchodních a exportních kontraktů, poskytování bankovních záruk a mnoho dalších).
  • Posuzování rizik obchodní transakce v souladu se standardy banky a strukturování úvěrových obchodů.
  • Uzavírání smluv o úvěrových obchodech s klienty.
  • Spolupráce s útvarem risk managementu, produktovými specialisty a s ostatními segmenty banky.

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Máte bankovní praxi na pozici firemního obchodníka v obdobném segmentu, nebo segmentu mikro firem a podnikatelů, k tomu prokazatelné obchodní výsledky.
  • Dokážete najít nové obchodní příležitosti a dotáhnout je úspěšně do konce.
  • Znáte bankovní produkty pro firemní klienty (především úvěrové).
  • Pracujete proaktivně a samostatně, ale zároveň umíte pracovat jako součást týmu.
  • Výhodou je znalost finanční analýzy a cizích jazyků.

A co nabízíme my?

  • Perspektivní a zodpovědnou práci v prostředí stabilní mezinárodní banky, která získala ocenění nejlepší a klientsky nejpřívětivější banka v ČR.
  • Sehraný tým, který Vám stejnou měrou oplatí Vaši práci a podporu.
  • Možnost seberealizace a profesního růstu – kariérní posuny jsou u nás častější než jinde.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Benefity na míru – stravenky, týden dovolené navíc, sick days, příspěvky na pojištění, výhodný úrok na hypotéku, anebo třeba cafeterii – systém, kde si sám/sama navolíte benefity, na které chcete čerpat finanční dotaci.
  • Budete mít možnost pravidelného home office, až 4 dny volna na zotavenou ročně, týden dovolené navíc a další dny získáte s odpracovanými roky, a pokud jich bude více jak 5, můžete se těšit na dalších 14 dní, tzv. Restart days. Sečteno podtrženo, po pěti letech u nás si můžete během jednoho roku užít až 39 dní volna, a to jsme nezahrnuli další volno na studium nebo pro speciální životní příležitosti.

Envie d’en savoir plus ?