Cette offre n’est plus disponible.

AML EXPERT

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Raiffeisenbank

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

AML EXPERT

Tým AML hledá nového kolegu/kolegyni do svých řad. Pokud jste spolehlivý a pečlivý člověk, baví vás investigativní činnost a zajímáte se o oblast AML (prevence praní špinavých peněz) ve finančním sektoru, zkuste to s námi.

Co bude vaším úkolem?

  • Řešit incidenty v oblasti legalizace výnosů z trestné činnosti, financování terorismu

    a porušení mezinárodních sankcí.

  • Zajišťovat podporu obchodní sítě pro plnění pravidel AML (např. při prověřování klientů).
  • Provádět kontroly portfolia, kvality dokumentace.
  • Komunikovat s orgány dohledu a finančními institucemi v rámci konkrétních případů.
  • Rozvíjet metodiku a kontrolní mechanismy ve výše zmíněných oblastech.

Co u nás získáš

  • Stabilní kolektiv specialistů v různých oblastech AML, compliance a finanční
    bezpečnosti, který je zvyklý táhnout za jeden provaz
  • Možnost profesního růstu a seberealizace v perspektivním a rychle rostoucím oboru ve finančních službách
  • Občas možnost práce z domova
  • Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo slevy u řady společností (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, týden dovolené navíc a další…)

    Jak se přihlásit?

    Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

    1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko “Podat žádost: LinkedIn” - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

    2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko “Podat žádost” a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Profil recherché

  • Máte zkušenost s bankovnictvím, přehled o bankovních produktech a podnikatelskémprostředí v ČR.
  • Jste schopni samostatně získávat a analyzovat relevantní informace o subjektech, srovnávat je a činit závěry ze získaných informací.
  • Nebojíte se poukazovat na problémy a řešit je.
  • Vám vyhovuje pracovat na více úkolech současně.
  • Máte schopnost stanovit si priority, schopnost pracovat pod tlakem.
  • Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni, především v písemném projevu.
  • Ovládáte uživatelsky MS Office.Pokud toto všechno máte, nebojte se přihlásit, my vás už zbytek naučíme.

Envie d’en savoir plus ?