Cette offre n’est plus disponible.

Software Test Engineer

CDI
Ostrava
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Quadient
Quadient

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

V Quadient vyvíjíme software, který používají největší světové společnosti pro komunikaci se svými zákazníky. Jsme lídrem na celosvětovém trhu. Pobočky máme po celém světě, ale všechny naše produkty vyvíjíme v Čechách!
Netrpíme korporátními zlozvyky, raději podporujeme naše vývojáře a testery v jejich nadšení a vášni pro programování. Možná i proto jsme už čtyřikrát získali titul Best Employer v ČR.
Dříve jste nás nejspíš znali pod názvem GMC Software Technology.

Kód našich automatických testů se většinou točí okolo jazyků JavaScriptC#/.NETJava či Groovy – pro kandidáty je tedy nutná znalost programování. Hledáme někoho, kdo má již zkušenost s psaním automatických testů.
Správný kandidát by měl být pečlivý s dobrým analytickým myšlením, aby byl schopen navrhnout, a následně i naimplementovat testovací scénáře. Součástí práce je také správa infrastruktury pro běh testů, proto je výhodou znalost operačních systémů. Quadient aplikace jsou inovativní, stejně jako lidé, kteří je tvoří. Chuť učit se novým věcem a zkoušet nové trendy je pro nás tedy velkou hodnotou.
Samozřejmostí pro naše IT pozice je i zvládnutí AJ, alespoň na úrovni porozumění psanému textu. Jazykové dovednosti je pak možné dále rozvíjet v rámci firemních benefitů.

Můžeš se těšit na:

  • Odpovídající platové ohodnocení s bonusy
  • Prostor na vzdělávání v nových technologiích
  • Příjemné a moderní zázemí a slušné jednání, všichni si tu tykáme
  • Sadu nadstandardních benefitů
  • Týmové i firemní akce, na které nezapomenete (až se svět vrátí do normálu)
  • Možnost se dále rozvíjet a růst v rámci společnosti

Pro další informace se můžeš podívat na:

Envie d’en savoir plus ?