Cette offre n’est plus disponible.

Penetration tester

CDI
Hradec Kralove
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Quadient
Quadient

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

V Quadient vyvíjíme software, který používají největší světové společnosti pro komunikaci se svými zákazníky. Jsme lídrem na celosvětovém trhu. Pobočky máme po celém světě, ale všechny svoje produkty vyvíjíme v Čechách!

Hledáme kolegu do našeho týmu testerů, který se specializuje zejména na oblast penetračního testování a etického hackingu. Dáme Ti v této oblasti prostor uplatnit své schopnosti a věnovat se tomu, co Tě baví.

Co u nás budeš potřebovat?

• Znalost běžných bezpečnostních chyb
• Zkušenosti s penetračním testováním (OWASP Testing Guide)
• Zkušenosti s vývojem nebo testováním softwaru
• Znalost operačních systémů Unix/Windows
• Základní znalost síťových protokolů (TCP/IP)
• Spolehlivost, nezávislost, přesnost a týmového ducha
• Flexibilitu a ochotu učit se novým věcem
• Angličtinu na komunikativní úrovni

Můžeš se těšit na:
•    Možnost testovat nové cloudové produkty na platformě Azure
•    Spolupráci se seniorními vývojáři v R&D
•    Podporu v rozvoji a získání certifikací v oblasti penetračního testování
•    Odpovídající platové ohodnocení s bonusy
•    Příjemné a moderní zázemí a slušné jednání, všichni si tu tykáme
•    Sadu nadstandardních benefitů
•    Týmové i firemní akce, na které nezapomenete (až se svět vrátí do normálu)
•    Možnost se dále rozvíjet a růst v rámci společnosti

Pracovat můžeš z jedné z kanceláří, ale pokud dáš přednost práci z domova, bude to u nás možné i v době post-covidové.

Zaujalo Tě to? Přihlaš se a jeden z našich kolegů/kolegyň se s Tebou spojí a proberete spolu detaily.

Ještě více informací najdeš na:

#LI-KC1

Envie d’en savoir plus ?