Cette offre n’est plus disponible.

Software Support Analyst (English + German)

CDI
Hradec Kralove
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Quadient
Quadient

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Jsme v každodenním kontaktu s našimi zákazníky po celém světě, proto hledáme jazykově vybaveného člověka (angličtina je u nás samozřejmostí, ale uvítáme i znalost ostatních jazyků, zejména němčiny). Společně se špičkovými aplikacemi jim poskytujeme i výjimečnou technickou podporu pro naše sotwarové produkty.

Nyní pracujeme všichni z domova, ale v budcounu můžeš pracovat v Hradci Králové nebo Olomouci.

Co budeš dělat?

  • Poskytovat technickou podporu koncovým zákazníkům i kolegům z obchodních poboček
  • Analyzovat a ověřovat nahlášené incidenty a požadavky návrhovat řešení, zpracovávat podklady pro vývojový tým k následné implementaci oprav
  • Každý den budeš komunikovat v cizím jazyce psanou i mluvenou formou (helpdesk system, skype, telefon, email, nástroje vzdálené správy aplikací)

Profil recherché

Potřebujeme, abys:

  • Uměl komunikovat jak se zákazníky tak i s kolegy
  • Měl výbornou znalost anglického i německého jazyka
  • Znal informační technologie (Java, SQL, operační systémy, databáze, web technologie, sítě, bezpečnost, …)
  • Byl samostatnostatný a uměl prioritizovat
  • Měl chuť a schopnost stále se učit a prohlubovat své znalosti

Envie d’en savoir plus ?