Cette offre n’est plus disponible.

BRIGÁDA BARISTA BRNO

CDD / Temporaire
Brno
Salaire : Non spécifié
Début : 01 mai 2022
Télétravail non autorisé

Perfect Canteen

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Hledáte pravidelnou a stálou brigádu v příjemném prostředí moderní restaurace? Chcete i na brigádu chodit rádi a každý den se těšit na přátelský kolektiv? Hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky, kteří mají chuť si přivydělat jako barista.

Co u nás budete mít na starosti?

  • Budete obsluhovat hosty naší kavárny, která je součástí restaurace Grand Kitchen Vlněna.
  • Čeká vás práce s pákovým kávovarem, prostor je i pro vaše latte art.
  • Našim hostům nabízíme kromě skvělé kávy i další nápoje, naše domácí limonády a další produkty od našich kuchařů, jako jsou čerstvě upečená bábovka, sendviče, panini…

Co vám nabízíme?

  • Dlouhodobou spolupráci formou Dohody o provedení práce.
  • Dopředu naplánované ranní směny dle vašich a našich potřeb.
  • Přátelskou atmosféru a neustálou podporu od týmu – není to klišé. To je fakt!
  • Odměnu ve výši 176 Kč hrubého na hodinu.
  • Práci v centru Brna, Grand Kitchen Vlněna je jen pár kroků od Vaňkovky.

Profil recherché

Co požadujeme?

  • Vše vás moc rádi naučíme, bohatá praxe není vůbec zapotřebí.
  • Potřebujeme hlavně, abyste měl/a chuť a zájem a bylo na vás spolehnutí.
  • Hledáme lidi, kteří mají rádi práci s lidmi a pro lidi. Tak jednoduché to je.

Envie d’en savoir plus ?