Cette offre n’est plus disponible.

Retail & Trade Marketing Specialist

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Nestlé Česko

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Chcete využít svého tvůrčího potenciálu? Přitom pracovat pro love brand a být u toho, když rozhodujeme o vizibilitě značky Nespresso v retailu a tradu? Navíc práce u nás voní po kávě. Tato role je vhodná pro juniorní marketingové nadšence s chutí do hloubky proniknout do trade marketingu. Předchozí krátkou zkušenost v oblasti marketingu vítáme!

CO BUDETE MÍT NA STAROSTI?

• Budete se podílet na realizaci marketingového plánu v online i offline kanálech (trade a butiky).
• Budete koordinovat přípravu tištěných POS materiálů od objednávky, přes překlad, grafické zpracování až po distribuci na naše POS (butiky, mall eventy, obchodní centra apod.).
• Budete připravovat POS materiály pro promoční akce a online kampaně u našich trade partnerů.
• Budete vytvářet objednávky v interním systému; pracovat s interními daty (i adminstrativa je někdy potřebná).
• Budete v úzkém kontaktu s grafiky, kreativními agenturami a jinými dodavateli.
• Budete podporou při aktuálních projektech.

CO SE VÁM BUDE URČITĚ HODIT?

• Alespoň krátká zkušenost na podobné marketingové pozici, ideálně v oblasti retailu či prémiové značky.
• Máte nadšení pro prémiovou značku a chuť být jejím ambasadorem.
• Oceníme "can-do" přístup k práci a schopnost určovat si priority – je důležité pracovat na více úkolech najednou a plánovat si podle toho svůj čas.
• Pečlivost, smysl pro detail a dotahovat věci do konce.
• Domluvíte se dobře anglicky.

PROČ SE K NÁM PŘIPOJIT?

• Čeká na Vás přátelský marketingový tým plný kávových nadšenců.
• Získáte u nás příležitost být součastí rychle rostoucího businessu a pracovat s prémiovou značkou.
• Svoji pracovní dobu si rozvrhnete flexibilně, můžete kombinovat práci v kanceláři s homeofficem.
• Do práce dojedete v pohodě na kole a kolo si v kanceláři uschováte.
• Podpoříme váš profesní rozvoj.
• Mezi našimi benefity najdete 5 týdnů dovolené + 5 flexi dní navíc, stravování ve firemní restauraci s příspěvkem, příspěvky na volnočasové aktivity v programu Benefit Plus, zvýhodněnou Multisport kartu, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, všechny produkty Nespresso a Nestlé za zvýhodněné ceny a další výhody.

Envie d’en savoir plus ?