Cette offre n’est plus disponible.

QA Data Specialist

CDI
Olomouc
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Nestlé Česko

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

  • zajišťovat komunikaci s dodavateli surovin z hlediska požadavků QA
  • udržovat aktuální dokumenty pro suroviny
  • vytvářet a udržovat platné Nestlé nákupní specifikace surovin v systému GREAT
  • zajišťovat komunikaci s dozorovým orgánem SVS (Státní Veterinární Správa)
  • vytvářet a udržovat v platné a aktuální formě HACCP surovin, QMS surovin
  • zajišťovat proces VAM (Vendor Approval Management)
  • zajišťovat systém Alergenového managementu a znalost alergenových matic
  • zajišťovat komunikaci s oddělením Legislativy HO Praha
  • právo zapisovat výsledky a provádět uvolnění surovin, obalů
  • spolupracovat s oddělením Vývoje na schvalování nových surovin

Co u nás získáš

  • Ihned po nástupu do hlavního pracovního poměru:
  • Týden dovolené navíc
  • Pružná pracovní doba pro administrativní pozice a technicko
  • hospodářské

    pracovníky (THP)

  • Flexi dny pro administrativní pozice a technicko
  • hospodářské pracovníky
  • Příspěvek na dětskou výživu
  • Možnost nákupu výrobků Nestlé
  • Stravování za dotovanou cenu
  • Nápoje na pracovišti
  • Odměna dárcům krve
  • Podpora vzdělávacích aktivit
  • Příspěvek na sportovní aktivity – sportovní fond
  • Účast na akcích v programu Plus pro Vás od Nestlé
  • Masáže
  • Referrál (odměna za nábor)

    Po ukončení zkušební doby v hlavním pracovním poměru (dle stanovených pravidel):

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Sociální výpomoc pro překlenutí tíživé situace
  • Sociální výpomoc pro mimořádné závažné případy

    Další výhody zaměstnanců na hlavní pracovní poměr:

  • Body pro nákup volnočasových aktivit v programu Benefit Plus
  • Návratné bezúročné půjčky
  • Odměna k pracovnímu a životnímu jubileu
  • Slevy a nabídky sjednané s jinými společnostmi

Profil recherché

  • VŠ nebo středoškolské odborné vzdělání v oblasti potravinářství nebo příbuzných oborů výhodou
  • Znalosti v oblasti hygieny a bezpečnosti potravin
  • Anglický jazyk komunikativně slovem i písmem
  • Uživatelská znalost MS Office

Envie d’en savoir plus ?