Cette offre n’est plus disponible.

Obchodní zástupce - Nestlé Professional - Brno a okolí

CDI
Brno
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Nestlé Česko

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Na čem budete pracovat:

  • Vyhledávání nových zákazníků, provozů (hotely, restaurace, atd.)
  • Péče o stávající zákazníky a udržování výborných vztahů
  • Odpovědnost za plnění prodejních a marketingových plánů
  • Odpovědnost za svěřený region – Jihomoravský kraj
  • Pravidelná aktualizace databáze
  • Dodržování plánu návštěv u zákazníků
  • Reportování na pravidelné bázi oblastnímu manažerovi

Hodíte se k nám, pokud:

  • Máte min. SŠ vzdělání
  • Bydlíte v dané lokalitě – Jihomoravský kraj
  • Máte předchozí zkušenosti na obdobné pozici (HoReCa výhodou)
  • Máte obchodní smýšlení, orientujete se na výsledek
  • Jste komunikativní a týmový hráč
  • Jste aktivní řidič

Co vám můžeme nabídnout:

  • Příjemné pracovní prostředí kladoucí důraz na dlouhodobou spokojenost zaměstnanců
  • Vztahy založené na vzájemné spolupráci a otevřené komunikaci
  • Příležitost pro profesní rozvoj a realizaci vlastních nápadů

A zároveň…

Služební automobil, mobilní telefon a tablet, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, nabídku zaměstnaneckých výhod, kde si můžete vybrat benefity dle svých individuálních preferencí, (např. aktivity z oblasti sportu, kultury, zdraví, vzdělávání a cestování), příspěvek na výrobky dětské výživy, příspěvek na stravování, program výhod pro rodinné příslušníky s výraznými slevami na vybrané hlasové a datové tarify, odměna dárcům krve, příspěvek na sportovní aktivity … a spoustu dalších benefitů

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis. V případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na tuto pozici, velmi rádi se s Vámi setkáme osobně.

Těšíme se na Vás!

Envie d’en savoir plus ?