Cette offre n’est plus disponible.

Marketing trainee Baby Food

Temps partiel
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Nestlé Česko

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Chcete získat pracovní zkušenosti a odstartovat svou kariéru? Pod vedením zkušených odborníků se toho u nás hodně naučíte a budete mít prostor uplatnit své nápady. Láká vás výživa obecně a rádi byste se realizovali v kategorii kojenecké výživy?

NA ČEM BUDETE PRACOVAT?
  • Spolupracuje na marketingových projektech
  • Je pravou rukou Brand Manažera v administrativních činnostech
  • Postupně samostatně vede svěřené portfolio
  • Jedná s agenturami, připravuje podklady pro kampaně a prezentace
  • Celkově podporuje marketingový tým
  • Komunikuje s dalšími odděleními v rámci firmy

Co u nás získáš

  • Velice příjemný mladý tým
  • Flexibilitu, částečnou možnost práce z domova
  • Inspirující a atraktivní pracovní prostředí
  • Rozvojový program
  • V případě oboustranné spokojenosti možnost posunu na Junior Brand Managera
  • Dlouhodobou spolupráci

Profil recherché

  • jste vysokoškolský student
  • máte středně pokročilou znalost AJ
  • pokročilou znalost MS Office (zejména MS Excel)
  • umíte dobře analyticky a logicky přemýšlet
  • jste organizovaný, spolehlivý a pečlivý
  • aktivní a samostatný

Envie d’en savoir plus ?