Cette offre n’est plus disponible.

Zástupce technického manažera/Deputy Technical Manager

CDI
Krupka
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Nestlé Česko

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Hledáte tu správnou výzvu? Práce u nás není jednoduchá. Zato chceme, aby vás bavila a měla smysl. Kariéra je cesta a nás těší, že do Nestlé se nechodí na rok či dva. Loajalita a stabilita jsou hodnoty, na kterých stavíme byznys.

NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

Budete se podílet na správě technických záležitostí závodu

  • Budete koordinovat a samostatně řešit každodenní výzvy spojené s výrobními procesy.
  • Budete udržovat a také zavádět systémy údržby výrobních a podpůrných zařízení a technologií v našem závodě
  • Budete mít na starost celý areál a tak dohlížet na správu a údržbu budov.
  • Budete komunikovat a spolupracovat s externími dodavateli a servisními firmami.
  • Budete co nejspolehlivěji vést svůj tým, organizovat a kontrolovat
    odvedenou práci, poskytovat zpětnou vazbu
  • Budete sám/a spolehlivě plnit úkoly svého nadřízeného a sledovat společné cíle společnosti.
  • Bude zastupovat technického manažera v případě jeho nepřítomnosti, poskytovat podporu při přípravě plánů údržby výrobních a podpůrných zařízení a technologií v závodě dle standardů Nestlé.
  • Budete spolehlivě komunikovat s ostatními odděleními závodu.

HODÍTE SE K NÁM, POKUD:

  • Nejlépe VŠ vzdělání technického směru
  • Odborné znalosti optimálně z oblasti chlazení, energetiky, hydrauliky/pneumatiky, řídících a elektrických systémů.
    Máte nejméně 3 roky praxe v průmyslovém odvětví na obdobné pozici - ideálně potravinářský průmysl a/nebo linková/kontinuální výroba. Užíváte anglický jazyk na pokročilé úrovni (písemný i mluvený
    projev)
  • Máte výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Máte rozvinuté analytické schopnosti, logické myšlení a jste technicky zdatný/á
  • Jste proaktivní a odpovědný/á a umíte se samostatně rozhodovat a řešit problémy
  • Znáte procesy v SAP (technologii na řízení promocí – výhodou)
  • Máte prokazatelnou zkušenost s projektovým řízením

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

Kromě pracovních nástrojů, které k pozici náležejí:
25 dnů dovolené
Pružná pracovní doba
Stravování za dotovanou cenu
Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění.
Podpora vzdělávacích aktivit
Benefitní systém Cafeteria
… a spoustu dalších výhod

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays

Envie d’en savoir plus ?