Cette offre n’est plus disponible.

Administrátor pro média a výzkum

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Nestlé Česko

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

  • Včasné vytváření objednávek a příjemek k mediálním kampaním v ČR a SR Kontrola došlých faktur za mediální kampaně Vytváření budgetových alokací pro oddělení médií a výzkumu, aktivní spolupráce při konsolidaci rozpočtů za předchozí rok Administrace kreativního monitoringu došlého z mediální agentury Role super
  • usera pro CRM (Consumer Planner) Administrace přístupů a zpracování prezentace Aprais (vyhodnocování agentur)

Jestli Vás tato pozice zaujala, pošlete nám Váš životopis. V případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na tuto pozici, velmi rádi se s Vámi setkáme osobně.

Co u nás získáš

  • nabídku zaměstnaneckých výhod, kde si můžete vybrat benefity dle svých individuálních preferencí, např. aktivity z oblasti sportu, kultury, zdraví, vzdělávání a cestování
  • notebook a služební telefon
  • flexi dny
  • příspěvek na výrobky dětské výživy
  • program výhod pro rodinné příslušníky s výraznými slevami na vybrané hlasové a datové tarify
  • odměna dárcům krve, příspěvek na sportovní aktivity a mnoho dalších benefitů

Profil recherché

  • máte zkušenost s prací v administrativě
  • jste zodpovědný/á a máte smysl pro detail
  • rádi dotáhnete své úkoly až do úplného konce
  • jste týmový hráč, který rád pomůže ostatním
  • se vyznáte v prostředí SAPu (výhodou)
  • máte základní znalost angličtiny

Envie d’en savoir plus ?