NEBBIA

NEBBIA

Patrik je absolventom fakulty PEDaS Žilinskej Univerzity, kde po ukončení odboru elektronický obchod a manažment mal možnosť pokračovať v doktorantskom štúdiu a venovať sa vedeniu hodín v oblasti personálneho manažmentu. Krátko po VŠ však nastúpil v NEBBIA na absolventskú prax, kde začal nadobúdať od nuly svoje prvé praktické skúsenosti. Po pár mesiacoch sa stal riadnym členom NEBBIA teamu, a ako asistent CEO a administratívny pracovník, neskôr ako Office manažér & HR koordinátor sa zaoberal otázkami administratívy, ochrany práv duševného vlastníctva a tiež participoval na výberových procesoch.

Práve oblasť HR je tým "pravým orechovým", kde sa Patrik cíti komfortne a ku ktorej od začiatku inklinoval. Dnes Patrik o. i. komplexne riadi výberový proces od zadania ponuky po úkony pred a po vzniku pracovného pomeru a zaoberá sa všetkými otázkami pracovného života v NEBBIA.

Na práci ho najviac baví neustále stretávanie a komunikácia s novými ľuďmi, hľadanie tých talentovaných a najväčším zadosťučinením je vidieť spokojného a úspešného zamestnanca, ktorého práca baví, napĺňa a kariérne obohacuje.

Najväčším "ventilom" vo voľnom čase je pre Patrika príroda, turistika a výlety. V prípade zlého počasia zase nepohrdne zaujímavou knihou, či strhujúcim seriálom.

Stanka stojí za zrodom spoločnosti NEBBIA, kde pôsobí ako konateľka a zároveň chief designerka v dizajnovom oddelení. Všetky produkty a ucelené kolekcie od samotného vzniku spoločnosti sú výsledkom jej práce. Stanka vkladá svoju nikdy nekončiacu energiu a entuziasmus do každého jedného produktu s cieľom doviesť ho do dokonalej podoby.

Na svojej práci najviac oceňuje, že jej umožňuje sa neustále realizovať a pracovať na svojom sne prinášať tomuto segmentu nové trendy a prepojiť tak navrhovanie a svoju kreativitu s vášňou pre fitness.

Stanka vo voľnom čase čerpá energiu pri joge, rada si zapláva alebo len jednoducho relaxuje pri zahradkárčení.

Michal je ďaľším príkladom ľudí, ktorí v NEBBIA prešli profesne značným vývojom. Jeho pôsobenie v NEBBIA začalo v sklade, kde sa na počiatku, v časoch, keď sa firma na trhu snažila nájsť a preraziť, venoval čisto skladovým operáciám, najmä vybavovaním prichádzajúcich objednávok. Neskôr vďaka zodpovednému prístupu vložila spoločnosť do jeho rúk celý e-shop, kde o. i. využil svoju zdatnosť v komunikácii v angličtine k poskytovaniu support-u a servisu zákazníkom.

V týchto časoch šli rastúce B2B aktivity spoločnosti ruka v ruke s Michalovou huževnatosťou, obchodným duchom a odhodlaním opäť sa posunúť. Dostal preto príležitosť zastávať pozíciu obchodného zástupcu s pôsobnosťou v ČR, ktorú premenil a zaznamenal niekoľko úspechov v podobe vybudovania kľúčových B2B partnerstiev. Vďaka dosahovaniu obchodných výsledkov sa stal najlepším obchoďníkom roku 2017.

Dnes sa mu, podobne ako ostatným obchodným zástupcom, pri budovaní siete veľkoobchodných partnerov, akvizíciách a realizácii obchodnej stratégie NEBBIA nekladú žiadne limity v podobe vyhradených trhových lokalít.

Michalovi, ako nadšencovi bojových športov, vo voľnom čase neunikne žiaden "vy-hype-ovaný" UFC zápas najväčších svetových borcov. No nepohrdne ani domácou scénou. Taktiež nezostáva len pri pozeraní, ale sám hype-uje svoju kondičku v gyme, kde si vždy rád zaboxuje.

O spoločnosti

NEBBIA je európska značka, ktorá vznikla v roku 1997 na Slovensku vďaka láske k fitness & bodybuildingu, ambícii a dravosti splniť si svoj sen a tvoriť trendy v tomto odvetví. Dnes je NEBBIA známym, neustále rastúcim brandom, distribuovaným takmer do celého sveta, naďalej rozširujúcim svoju pôsobnosť prostredníctvom internetového obchodu, siete B2B partnerov, či kamenných a franšízingových predajní.

Spoločnosť je zameraná na navrhovanie, produkciu a distribúciu športového oblečenia s nadčasovým a trendovým dizajnom spĺňajúcim potreby každého tvrdo makajúceho športovca.

Cieľ NEBBIA nie je len robiť to čím spoločnosť žije, najlepšie ako vie a stať sa jednotkou na trhu, ale hlavne motivovať, aby každý šiel za svojím snom, tak ako to robí celý NEBBIA team!

Koho hľadajú

NEBBIA je živý organizmus tvorený iniciatívnymi ľuďmi s proaktívnym prístupom, ktorí denne so sebou prinášajú originálne myšlienky a nápady, ktoré sa pretavujú do aktivít a výsledkov s jedným zámerom – byť bližšie k dosiahnutiu spoločného cieľa.

V NEBBIA dávajú priestor rovnako ľuďom s dlhoročnými skúsenosťami na seniorných manažérskych, či riadiacich pozíciách, ktorí dokážu spoločnosť obohatiť svojím know-how, ako aj mladým, dynamickým ľuďom s drive-om a ochotou neustále na sebe pracovať. Veľkú rolu pri výbere zohráva samotná osobnosť kandidáta a veľmi sa dbá na to, aby nový prírastok zapasoval do tímu ako človek. Svoje uplatnenie tu môžu nájsť zruční návrhári, či dizajnéri zachytávajúci aktuálne trendy, kreatívni marketéri, rodení obchoďáci, prípadne ľudia, ktorí sa pridajú do finančného, výrobného, HR & office oddelenia, či skladu.

V NEBBIA si najviac cenia tímovú spoluprácu nielen v rámci oddelenia, ale aj medzi jednotlivými oddeleniami, otvorenú komunikáciu a vyjadrenie názoru, lojálnosť, flexibilitu a schopnosť adaptovať sa zmenám.

Čo je dobré vedieť

Spoločnosť NEBBIA je hrdá na to, že pôvod všetkých použitých materiálov a doplnkov je európsky. Ako prvý v segmente fitness vytvorili kolekciu zo 75 % recyklovaného materiálu a produkty sú balené v ekologických obaloch z kukuričného škrobu.

NEBBIA je charakteristická svojou uvoľnenou rodinnou a priateľskou atmosférou. Všetkým zamestnancom je umožnený flexibilný pracovný čas bez vymedzenia fixného príchodu a odchodu z práce. Príležitostný home office, sick days a firemné udalosti ako NEBBIA športový deň, narodeniny, či adventné piatky a koncoročná párty - na toto všetko sa môžeš tešiť!

Každý zamestnanec má k dispozícii budget na nápoje a snacks vo vlastnej firemnej Cafeterii. Spoločnosť podporuje zdravý životný štýl, šport aj relaxáciu vo voľnom čase svojich zamestnancov. Rovnako aj rozširovanie rozhľadu v oblasti pôsobenia a to budgetom na odbornú literatúru v rámci knižnice v chill zóne, inhouse kurzami angličtiny, či workshopmi a školeniami.

Vložiť tento profil na vašu webovú stránku