Cette offre n’est plus disponible.

Svářeč - TIG - v automotive - ELEKTROMOBILITA -

CDI
Úžice
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé
Éducation : Sans diplôme

Minth CZ s.r.o.

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Do našeho mezinárodního týmu hledáme posilu. Máte zkušenosti z výroby v automotive? Nevadí Vám vícesměnný provoz? Jste z Kralup a okolí a chcete pracovat v čistém prostředí?

Neváhejte a ozvěte se nám!

  • Úprava produktů svařováním TIG - hliník
  • Zajištění požadované kvality svárů
  • Kontrala a čištění svařovacích zařízení
  • Trénink operátů

Profil recherché

  • Minimálně 1 rok zkušeností z TIG svařováním - ruční i robotické
  • Platný svařovací certifikát
  • Anglický jazyk velikou výhodou
  • Pozitivní myšlení a flexibilita

Déroulement des entretiens

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování (60 Kč/den)
  • Příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou
  • Podílení se na novém projektu v mezinárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu například na pozici Team Leader

Jedná se o práci ve 3 směnném provozu s postupným náběhem dle projektu. Prozatím jednosměnný/dvousměnný provoz.

Envie d’en savoir plus ?