Skladník s řízením VZV
Minth Group

Minth Group

  • CDI
  • Salaire entre 28K CZK et 29K CZK / mois
  • Úžice

L'entreprise

Minth Group

Minth Group

  • Automobile
  • Entre 50 et 250 salariés

Le poste

  • CDI
  • Úžice

Poznáte je?

Společnost Mignen CR, s.r.o. je novou vlajkovou lodí globální značky MINTH Group. Jedná se o novou obchodní jednotku, která cílí svůj zájem na udržitelnou budoucnost, elektromobilitu a s tím spojené produkty.

Zákazníci MINTH Group představují 80% celkového podílu na globálním trhu s automobily. Posláním MINTH Group je tvorba krásných produktů ve spojení s inteligencí.

Minth Group
Chcete se dozvědět více o Minth Group?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

  • aktivní řízení VZV - vykládka a nakládka zboží
  • vyhledávání a přemisťování zboží dle potřeb výroby a logistiky
  • umisťování a zastohování palet
  • identifikace zboží a hlášení jeho poškození
  • převzetí a kontrola dokumentů
  • podílení se na optimalizaci procesu

Požadavky na pozici

Nabízíme jedinečnou možnost uplatnit své zkušenosti při nově se rozbíhajícím projektu v novém a čistém prostředí

Proces náboru

  • práci na plný úvazek - v jedné směně / postupný přechod na více směn.
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na dopravu
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • zcela nový, čistý provoz
  • možnost kariérního růstu

Pokud Vás pozice zaujala, prosím kontaktujte mě prostřednictvím odpovědi na tento inzerát
nebo na telefonu 731 730 920

Minth Group

Minth Group

Cette offre vous tente ?

  • Ajouter aux favoris
  • Partager sur Linkedin
  • Partager sur Facebook
  • Partager sur Twitter