Cette offre n’est plus disponible.

PR Manager

CDI
Úžice
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé
Expérience : > 5 ans

Minth CZ s.r.o.

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Do našeho mezinárodního týmu hledáme kolegu na pozici PR Managera! Pokud se domluvíte anglicky a máte zkušenosti z této oblasti určitě se domluvíme na vzájemné spolupráci!

Náplň práce:

  • Budování značky zaměstnavatele, její publicity a budování kanálů pro získávání talentů
  • Řízení vztahů s veřejností včetně státního sektoru a budování sítě kontaktů
  • Zodpovědnost za řízení souvisejících projektů
  • Zodpovědnost za prosazování vládních nařízeních a jejich dodržování
  • Práce s daty v daném oboru a jejich analýza
  • Administrativní práce související s PR oddělením
  • Interní a externí komunikace v poměru 50% na 50%

Profil recherché

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání (ideálně v daném oboru)
  • Alespoň 5 let praxe v oblasti řízení PR
  • Výborná znalost českého a anglického jazyka
  • Znalost koordinování zdrojů a řízení plánů v oblasti PR
  • Efektivní komunikaci s orientací na zákazníka
  • Spolehlivost, týmového ducha a smysl pro rozšiřování kontaktů
  • Nadšence v oboru PR a celkový přehled
  • Řidičské oprávnění sk.B

Výhodou bude:

  • Znalost čínského jazyka

Déroulement des entretiens

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Roční bonus
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní telefon
  • 25 dní dovolené
  • Podílení se na novém projektu v mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí s fajn kolegy
  • Možnost kariérního růstu

Na Vaše životopisy i v anglické verzi se budeme těšit!

Envie d’en savoir plus ?