Cette offre n’est plus disponible.

IT Helpdesk

CDI
Úžice
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Minth CZ s.r.o.

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Do našeho mezinárodního týmu hledáme posilu. Máte zkušenosti z IT oblasti? Domluvíte se anglicky? Jste z Kralup a okolí a chcete pracovat v mezinárodní společnosti?

Co u nás budete dělat:

  • Vyhodnocovat a řešit problémy uživatelů jako první kontaktní osoba
  • Odstraňovat běžné problémy s hardwarem prováděním drobných oprav počítačového vybavení
  • Instruovat uživatele počítačového systému v používání počítačového vybavení a aplikací (kancelářský balík MS, Lync, Zoom).
  • Pomáhání při údržbě a instalaci telefonní, datové a video kabeláže v celém podniku
  • Instalování, testování a monitorování provozu počítačového hardwaru a softwaru
  • Konfigurování hardware a software podle potřeb uživatele
  • Řešit kritické problémy s technologiemi a zařízení
  • Příležitostně pomáhá jako první kontaktní osoba v případě problémů s ERP/MES (SAP).

Profil recherché

Co byste měl znát:

  • Základní znalost sítí LAN/WAN
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Příslušné vzdělání a certifikace (znalost aplikací)
  • Klientsky orientovaný přístup
  • Převést jazyk IT do řeči pochopitelné pro koncové uživatele

Dále požadujeme

  • Zodpovědnost za výsledek a organizaci práce
  • Flexibilita

Déroulement des entretiens

Nabízíme:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Roční bonus
  • Příspěvek na stravování (60 Kč/den)
  • Příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou
  • Podílení se na novém projektu v mezinárodní společnosti

V případě zájmu pošlete životopis v anglickém a českém jazyce.

Envie d’en savoir plus ?