Cette offre n’est plus disponible.

Zaměstnanec na hlavní pracovní poměr

CDI
Pardubice
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

McDonald's
McDonald's

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Koho hledáme?

Hledáme spolehlivé zaměstnance, kteří mají zájem nevšední práci v pestrém kolektivu lidí (věkově, zájmově). Stejně tak dokážeme vyjít vstříc i lidem co si rádi přispí a směny jim mohou začínat později. Pokud tedy nejsi spokojen s každodenní rutinou, chceš si trochu okořenit život a nebojíš se práce kontaktuj nás.

Co nabízíme?

  • nástupní mzdu 110 Kč/h
  • 50% slevu na stravování a nápoje zdarma
  • příplatky za víkendy, noční a státní svátky
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů (Top4Football, DATART, O2Family, Knihy Dobrovský, Ryor, Marionnaud a další)
  • mzda na stanoveném účtu, ve stanoveném termínu do 15. dne v měsíci
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti

Co očekáváme:

  • ochota učit se novým věcem
  • časová flexibilita
  • spolehlivost a zodpovědnost
    Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát.

Franšízant

honzik-tomas

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce

Envie d’en savoir plus ?