Cette offre n’est plus disponible.

Nabíráme již na léto! Brigáda nebo HPP

CDI
Liberec
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

McDonald's
McDonald's

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Práce s lidmi v pestrém kolektivu

Možnost zaměstnání na HPP i zkrácený úvazek nebo brigádu.

  • Práce za pultem i před pultem restaurace - příprava a výdej objednávek, McCafé, péče o naše hosty.
  • Práce je vhodná i pro maminky/tatínky s dětmi, protože je možné přizpůsobit pracovní dobu Vašim požadavkům. Nabízíme denní i noční směny s 20% příplatkem za práci v noci.

Koho hledáme?

Nebaví vás každý den sedět v práci u počítače a dělat to samé stále dokola? Tak to se vám u nás nemůže stát. Práce je u nás každý den jiná a kolektiv zaměstnanců velmi pestrý (věkově i zájmy). Stejně tak dokážeme vyjít vstříc i lidem, co si rádi přispí a směny jim mohou začínat později. Pokud tedy nejsi spokojen/a s každodenní rutinou, chceš si trochu okořenit život a nebojíš se práce, kontaktuj nás.

Co nabízíme?

  • nástupní mzdu 115,-/hod (Brigádník 110,-/hod)
  • po zaškolení navýšení mzdy na 135,-/hod
  • 50% slevu na stravování a nápoje zdarma
  • příplatky za víkendy, noční a státní svátky
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy u nás v McDonald´s
  • mzda na účtu, ve stanoveném termínu do 15. dne v měsíci
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti
  • velká příležitost v profesním růstu (i do manažerských pozic)

Co očekáváme:

  • ochota učit se novým věcem
  • časová flexibilita
  • spolehlivost a zodpovědnost
    Už stačí jen maličkost.
    Stačí odpovědět na tento inzerát nebo zavolat na tel. číslo 774 424 575.

Budeme se těšit.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce

Envie d’en savoir plus ?