McDonald's

McDonald's

Plný úvazek vhodný pro absolventy

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Osice

Společnost

McDonald's

McDonald's

  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Osice

Tato pozice byla obsazena!

Mekáč je škola pro život. Mekáč nabízí unikátní příležitost stát se manažerem ještě před dosažením plnoletosti. Záleží jen na tobě a tvém přístupu. Kde jinde si vyzkoušíš plánovat směny, vést tým a rozvíjet a motivovat svoje vrstevníky než v McDonald’s? První stupínky organizační struktury
začínají u hranolek, ve 20 můžeš vést celou restauraci a zároveň se z tebe stane „žádaný artikl“ pro společnosti, které mají zájem o mladé lidi, co umí komunikovat, rozhodovat se a převzít zodpovědnost. To všechno tě naučíme. To jsou naše #skillsforlife.

Popis pozice

Koho hledáme?

Máš maturitu nebo výuční list konečně v kapse a hledáš svou první práci ? A nevíš co dál ? Zkus začít s pracovní kariérou u nás. Máš možnost si zvolit výši úvazku, pracuješ ve velmi mladém kolektivu. A co je důležité, není nutná praxe, vše Tě naučíme. Práce je různorodá, takže každý den je jiný. A pokud budeš mít zájem a jsi šikovný, máš možnost kariérního postupu. Pokud Tě náš inzerát zaujal, neváhej nás kontaktovat telefonicky nebo mailem.

Co nabízíme?

  • nástupní mzdu pro plné úvazky 110 Kč/h
  • 50% slevu na stravování
  • příplatky za víkendy, noční a státní svátky
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • úvodní zaškolení zajistíme
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů (Top4Football, DATART, O2Family, Knihy Dobrovský, Ryor, Marionnaud a další)
  • mzda na stanoveném účtu, ve stanoveném termínu do 15. dne v
    měsíci
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti

Co očekáváme:

  • pozitivní přístup
  • časová flexibilita
  • spolehlivost a zodpovědnost
    Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám rovnou zavolej na číslo 702 188 638.

Franšízant

honzik-tomas

Benefits

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
McDonald's

McDonald's

  • Osice
  • Ajouter aux favoris
  • Partager sur Twitter
  • Partager sur Facebook
  • Partager sur Linkedin

Notre sélection d'articles pour vous

Inspirez-vous avec une sélection d'articles