Cette offre n’est plus disponible.

Pestrá práce s nástupní mzdou až 24 700 Kč!

CDI
Hradec Kralove
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

McDonald's
McDonald's

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Koho hledáme?

Práce u nás je vhodná i pro studenty a maminky s dětmi, protože je možné přizpůsobit pracovní dobu jejich specifickým potřebám. Požadujeme především RANNÍ směny, odpolední směny dle domluvy.
Hlavní náplní práce je příprava jídla, ale stejně důležité je usmívat se na zákazníky za pokladnou a také se starat o čistotu a vzhled restaurace.

Co nabízíme? Po roce až 28 200 Kč!

  • Nástupní mzdu 132 Kč
  • Bonus ke mzdě dle odpracovaných hodin:
  • 90 hod. = 4 Kč
  • 120 hod. = 7 Kč
  • 145 hod. = 10 Kč
  • Příplatky:
    -> 10 % víkend
    -> 100 % svátek
  • Mzda po roce až 28 200 Kč
  • Možnost kariérního postupu
  • Jistá výplata vždy do 10. dne následujícího měsíce
  • 50% slevu na stravování a nápoje zcela zdarma
  • Benefitní kartu se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald's, tak u všech našich partnerů (Premiere cinemas, Ryor atd.)
  • Fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • Uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti
  • Flexibilní plánování směn, které si můžeš přizpůsobit ke svému času

Co očekáváme:

  • Flexibilitu, přizpůsobivost, spolehlivost
  • Chuť učit se novým věcem a zodpovědnost
  • Kooperaci a komunikaci s kolegy v provozu
  • Nemusíš mít praxi, všechno tě postupně naučíme
    Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát.
    K odpovědi prosím přikládej životopis.

Franšízant

zlinsky-petr

Benefits

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce

Envie d’en savoir plus ?