Cette offre n’est plus disponible.

Letní brigáda

Temps partiel
Vrbová Lhota
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

McDonald's
McDonald's

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Koho hledáme:

Prázdniny se blíží a Vy se rozhlížíte po letní brigádě ? Máte skvělou příležitost získat nejen nové pracovní zkušenosti, ale poznat partu nových, skvělých přátel. Pokud máte zájem můžete začít pracovat již před začátkem prázdnin. Brigáda je vhodná po celou dobu studia, jelikož máte možnost si plánovat směny podle svých možností.

Co nabízíme?

-nástupní mzdu brigádníka 105 Kč/h

  • osobní odměnu podle toho, jak se tobě a restauraci povede
  • 50% slevu na stravování a nápoje zcela ZDARMA
  • svozy pro zaměstnance do Poděbrad a Peček
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti
  • možnost rychlého kariérního růstu na pozici barista, trenér nebo lídr péče o hosty.

Co očekáváme:

  • spolehlivost a zodpovědný přístup
  • chuť učit se novým věcem
  • příjemné vystupování
  • ukončené ZŠ
    Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám rovnou zavolej na číslo 724 758 553.

Franšízant

honzik-tomas

Envie d’en savoir plus ?