Cette offre n’est plus disponible.

McDonald’s FRÝDEK-MÍSTEK rozšiřuje svůj tým o nové kolegy!

CDI
Frýdek-Místek
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

McDonald's
McDonald's

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Koho hledáme?

Hledáme zaměstnance, kteří nemají rádi každodenní rutinu a vyhovuje jim práce v pestrém kolektivu a střídavém provozu. V práci se rozhodně nudit nebudete. A to nejen díky kolegům, ale i rozmanitosti Vaší práce, která zahrnuje přípravu jídla, obsluhu zákazníků a pomoc s úklidem. Nevyžadujeme praxi – rádi Vás vše potřebné zaučíme a budeme Vám oporou. Na naše zaměstnance jsme pyšní a neustále pracujeme na jejich kariérním růstu.

Co nabízíme?

  • mzdové ohodnocení 23 000 – 35 000 Kč
  • zvýšení mzdy po absolvování zaškolení až o 10 Kč/hod.
    1. plat
  • věrnostní bonus
  • noční směny s nadstandardním příplatkem 20 % a víkendovým příplatkem 10 %
  • flexibilní plánování směn
  • možnost rychlého kariérního postupu
  • smlouva na dobu neurčitou
  • 50% slevu na stravování
  • benefit kartu na slevy u McDonald ‘s a dalších partnerů
  • výborná dopravní dostupnost a parkování

Co očekáváme?

  • ochota učit se novým věcem
  • zodpovědný přístup k práci a spolehlivost
  • smysl pro týmovou práci
  • pozitivní přístup k dosažení společných cílů

Co je třeba udělat?

Zaujala Vás tato pozice? Těšíme se, že nám o Vás dáte vědět odpovědí na tento inzerát, nebo se nám ozvěte na e-mail lucie.urbanova@cz.mcd.com.

Franšízant

kleiblova-kamila

Benefits

  • Bonusy/prémie/13. plat
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce

Envie d’en savoir plus ?