Cette offre n’est plus disponible.

Máte děti dopoledne ve školce? 25 000 Kč/měs.

CDI
Brno
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

McDonald's
McDonald's

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Koho hledáme?

Máte rádi kontakt s lidmi a jste zodpovědní ?
Chcete začít pracovat třeba už při rodičovské dovolené ?

Jako rodiče/maminky malých dětí máte možnost, jako my, výborně skloubit pracovní dobu s péčí o rodinu. V plánování směn vycházíme maximálně vstříc. Možnost práce i na částečný úvazek.

Pojďte pracovat k nám do McDonald's ve Brně, Masarykova 32.

Co očekáváme?

  • spolehlivost
  • zdvořilé a příjemné vystupování k zákazníkům i mezi sebou navzájem
  • chuť učit se novým věcem
  • smysl pro týmovou práci
  • zodpovědný přístup
  • chuť komunikovat se zákazníky
  • odvahu – vše potřebné vás naučíme

Co nabízíme?

  • měsíční mzdu od 25 000Kč/měs. ihned po zaškolení (platí pro plné úvazky)
  • víkendový příplatek 10%
  • příplatek za noční směny 10%
  • zaškolení a pravidelné vzdělávání
  • chápeme neplánované změny – zdraví vás či vašich dětí má přednost
  • pružné plánování směn
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s vámi počítá dlouhodobě
  • benefit karta, se kterou získáte slevy nejen u McDonald's
  • práci s přizpůsobivou pracovní dobou a možností zkrácených úvazků

Jaká bude Vaše práce?

  • budete se aktivně podílet na kvalitní přípravě a prodeji pokrmů, poskytovat příjemnou, zdvořilou a rychlou obsluhu zákazníků, pečovat o příjemné a čisté prostředí a úklid restaurace
  • možnost získání praxe a pracovních zkušeností

Co je třeba udělat?

Oslovila Vás naše nabídka? Pak není nic jednoduššího, než se na nás obrátit ! Pište, volejte, posílejte e-maily nebo nás osobně navštivte ve restauraci.

McDonald's Brno, Masarykova 32.

Franšízant

stefek-petr

Benefits

  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce

Envie d’en savoir plus ?