Cette offre n’est plus disponible.

Hledáme pracovníky na plný úvazek a zkrácený úvazek

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

McDonald's
McDonald's

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Koho hledáme?

Jsme jednička na trhu v rychlém občerstvení. Hledáme spolehlivé lidi, kteří se nebojí nových výzev. Jsme známí tím, že svůj tým rádi rozvíjíme, a ti, kteří chtějí, mají šanci u nás kariérně růst.

Hlavní náplní práce je příprava jídla, ale stejně důležité je usmívat se na zákazníky za pokladnou a také se starat o čistotu a vzhled restaurace.

Práce u nás je vhodná i pro studenty a maminky s dětmi, protože je možné přizpůsobit pracovní dobu jejich specifickým potřebám.

Co nabízíme?

  • nástupní mzdu až 140 Kč/
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
  • uvolněnou atmosféru, skvělh na plný i zkrácený úvazek
  • nadstandartní noční příplatek 30%, víkendový příplatek 10%
  • osobní finanční odměnu podle toho, jak se tobě a restauraci povede
  • 50% slevu na stravování a nápoje na směně zcela zdarma
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů, partu lidí a zábavu na pracovišti

Co očekáváme:

  • máš chuť učit se novým věcem, jsi zodpovědný a je na tebe spoleh
  • v práci je pro tebe důležitý tým, kde se z kolegů stávají přátelé
  • jsi časově flexibilní a můžeš pracovat i o víkendech
    Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám rovnou zavolej na číslo 721 801 401.

Franšízant

mladek-michal

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti

Envie d’en savoir plus ?