Cette offre n’est plus disponible.

Typescript/React Team Leader

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Livesport
Livesport

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Předtím, než se naše nové sportovní zpravodajství ukáže uživatelům, musíme dostat připravený multimediální obsah na jedno místo a správně ho pak zobrazit. Obsahem teď pro nás jsou především texty z našich redakcí a obrázky, ale míříme i na video sestřihy z utkání a další propojení s naším výsledkovým servisem Flashscore.

Multimediální tým (ještě donedávna pod taktovkou Michala Krátkého) jde cestou vývoje vlastního CMS úzce propojeného s našimi systémy zpracování sportovních dat. Michal teď už celému oddělení DataCore šéfuje, a tak tým potřebuje nové vedení.

Jdeš do toho? Od prvního dne tě bude podporovat sehraná pětičlenná sestava zapálených a zkušených lidí. S mediálním obsahem navíc máme velké plány, takže jestli říkáš TypeScriptu pane a představa dlouhodobého budování komplexního nástroje se spoustou vychytávek tě láká, pojď se s Michalem potkat :)

Co tě u nás čeká?

  • Řízení, technické vedení a rozvoj 5 vývojářů.
  • Práce na multimediálním CMS vlastní výroby úzce propojeném s dalšími aplikacemi DataCore oddělení. Reálně se díky tobě a tvému týmu dostane 100 milionů sportovních fanoušků k informacím o svých oblíbených sportovcích, týmech či soutěžích.
  • Budeš posouvat kupředu nejen software, ale i způsob, jakým ho vyvíjíme. Chceme se třeba zlepšit v testování. Může se také stát, že budeš chtít prosadit využití jiných technologií nebo nástrojů.

Profil recherché

Bez čeho se neobejdeš?

  • Zvládneš řídit a rozvíjet agilní tým.
  • Máš solidní zkušenosti s Reactem a s TypeScriptem. Tak, že s nimi můžeš pomáhat ostatním. Navíc čekáme, že tě baví neustálé zlepšování a refactoring.

Čím nás potěšíš?

  • Pokud se vyznáš v PHPku, pomůže ti to s brouzdáním ve starších částech aplikací. Místy používáme i Node.js a některé části mimo CMS už běží v Kubernetu (takže Docker).
  • Povědomím o Redisu, ActiveMQ a MySQL (na kterém běží naše největší databáze sportovních dat).

Co ti nabízíme?

  • V týmu jsou opravdu fajn lidi a celé DataCore oddělení drží spolu. Všechny spojuje nadšení pro produkt a touha věci zlepšovat.
  • Máme v hlavě spoustu dalších projektů, které ti spadnou do klína: chceme zapojit automatické překlady, zpracovávat i audio a video obsah, chystáme agregované feedy tematicky propojené s konkrétním článkem… je toho hodně.
  • Media tým umožňuje naší vlajkové lodi Flashscore zpravodajství zobrazovat. Přímo si tak sáhneš na appku, kterou reálně měsíčně použije okolo 100 milionů uživatelů.
  • Spoustu prostoru pro růst a vzdělávání (knihovna s technickou i netechnickou a rozvojovou literaturou, konference, školení, semináře, online kurzy).
  • Přátelský a ochotný kolektiv. Na našich akcích (Livesport Talky, Smart Fridays a další) sdílíme know-how a rádi se vídáme také mimo práci (sport, grilování, divadlo).
  • Vlastní moderní kanceláře s možností parkování, polohovatelné stoly a další ergonomické pomůcky, relaxační zóny se šipkami, pingpongem či VR, dvě fitka, ovoce a kávu v kuchyňkách na každém patře.

Envie d’en savoir plus ?