Cette offre n’est plus disponible.

React developer pro interní vývoj

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Livesport
Livesport

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Jsme Livesport. Česká firma, která přináší svým uživatelům rychlé sportovní výsledky a zpravodajství. Rosteme, je nás už 250 a technologie používáme prakticky neustále, takže máme po ruce šikovné vývojáře, kteří pro nás vytváří interní nástroje a tím nám usnadňují práci.

Co si můžeš pod spojením interní nástroje představit? Například kariérní stránky, na kterých třeba právě teď čteš tento inzerát, Intranet nebo web naší firemní sportovní soutěže a především hezké a sofistikované interní nástroje pro vývojáře i celosvětovou partnerskou síť. Aktuálně například s designéry a databázovým týmem připravujeme nástroj, jenž vývojářům zjednoduší práci s databázemi, které jsou páteří Livesport produktů.

Budoucí uživatelé s tebou sedí přímo v budově, součástí tvé práce tedy bude i společné nastavení požadavků a očekávání, aby byl vytvořený nástroj uživatelsky přívětivý. Zpětnou vazbu a výsledky své práce uvidíš v podstatě okamžitě. Přidáš se k nám?

Co tě u nás čeká?

  • Vývoj interních nástrojů od A do Z – jsi u zadání, podílíš se na designu s UX designérem, řešíš architekturu projektu, dostaneš se dokonce i k nasazování na Kubernetes.

  • Tým nadšených a zkušených vývojářů, kteří budou rádi sdílet své know-how.

  • Možnost rozvíjet se i v dalších oblastech, jako je například Devops nebo Backend v Node.js.

Profil recherché

Bez čeho se neobejdeš?

  • Nutností jsou zkušenosti s Reactem, Typescriptem a CI/CD.

  • Máš silné UX myšlení. Je zásadní chápat potřeby firmy i uživatelů a ideálně vidět trošku za roh.

  • Chuť neustále se učit, rozvíjet a posouvat laťku.

Čím nás potěšíš?

  • Znalostí Kubernetes. Na tomhle systému nám běží interní aplikace.

  • Povědomím o Vue.js, Nuxt.js nebo Material UI.

Co ti nabízíme?

  • Budeš druhou rukou naší šikovné vývojářky Lindy a jejího družstva.

  • Mnoho prostoru pro růst a vzdělávání. Na vzdělávání máme vyhrazenou část pracovní doby a Livesport ti poskytne všechno, co k němu budeš potřebovat (knihovna s technickou i netechnickou a rozvojovou literaturou, konference, školení, semináře, online kurzy).

  • Sdílení know-how na externích i interních akcích (Livesport Talky, Smart Fridays a další). Rádi se vídáme také mimo práci (sport, grilování, divadlo).

  • Vlastní moderní kanceláře s možností parkování, polohovatelné stoly a další ergonomické pomůcky, relaxační zóny se šipkami, pingpongem či VR, dvě fitka, ovoce a kávu v kuchyňkách na každém patře.

  • Roční bonusy v rámci performance & talent managementu, ad hoc bonusy za dobrý výkon.

  • Měsíční paušál na stravování do restaurace v naší budově.

  • Možnost vybrat si zařízení, na kterém budeš pracovat (Dell/Mac), samozřejmostí je i další HW a příslušenství podle vlastních preferencí.

  • Mobilní telefon a firemní tarif.

Envie d’en savoir plus ?