Cette offre n’est plus disponible.

Creative Designer (UI motion)

CDI
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Livesport
Livesport

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Na novém vzhledu našeho nejznámějšího produktu Flashscore/Livesport jsme spolupracovali s londýnským DesignStudiem. Máme detailně nastavený brand manuál a design systémy, špičkové grafické a produktové oddělení. Směr našeho brand designu určuje Libor Jelínek. Honza Valder zase přišel posouvat produktový design. Do sestavy hledáme dalšího týmového hráče. Designéra, kterého baví dávat věci do pohybu. Staneš se naší posilou, co zvládne kopat za produkt i za marketing?

Co budeš dělat?

  • Navrhovat vzhled specializovaných landing pages pro weby a aplikace.

  • Kreativní nápady využiješ pro přípravu marketingových materiálů: bannerů, infografik nebo plakátů pro interní použití.

  • Baví tě motion design? Skvěle! Čekají tě hlavně videa a animace včetně střihu.

  • Určitě znáš náš hlavní produkt Flashscore. Okrajově se k němu dostaneš, ale budeš vylepšovat také Oddsportal, Betexplorer, Tenisportal, Eurofotbal, Flashsport. Plánujeme spoustu dalších novinek.

  • Spolupracovat budeš jak s Product Design & Research týmem, tak s marketingovým oddělením. Takže žádná nuda a hodně kreativních diskuzí.

  • Většinu věcí řešíme in-house, ale někdy je fajn přibrat i lidi zvenku, proto se můžeš těšit na spolupráci s externími dodavateli, zejména agenturami.

Profil recherché

Bez čeho se neobejdeš?

  • Máš alespoň 5 let relevantní praxe.

  • Poradíš si s designem responzivního webu a aplikací. A když něco nakreslíš a navrhneš, dokážeš to srozumitelně předat na vývoj. U nás to pro tebe nebude poprvé, už prostě víš, jak to v SW vývoji chodí.

  • Klíčová je pro nás tvoje zkušenost s tvorbou videa a animací – motion designem. Umíme to, ale od tebe chceme hvězdné výkony! Tím pádem je jasné, že si musíš tykat s nějakým SW pro motion design a video (Premiere nebo After Effects).

  • Pracujeme ve Figmě, ale pokud znáš Sketch nebo Adobe XD, taky fajn.

  • Na pokročilé úrovni ovládáš také zbytek Adobe CC (PS, AI).

  • Máš za sebou tvorbu marketingových materiálů pro web, jako jsou bannery, newslettery nebo infografiky.

  • Anglicky umíš do té míry, že při zadání práce pochopíš, jaký výstup se od tebe čeká.

  • Baví tě komunikovat a fungovat v týmu. Budeš pracovat pro víc oddělení a musíš se prostě umět s lidmi dohodnout.

Čím nás potěšíš?

  • Předchozí zkušeností s design systémy. Chápeš práci s atomickým designem a vlastě tě to těší, protože vidíš výhody.

  • Vztahem ke sportu. A třeba už i zkušeností s designem pro sportovní eventy, týmy nebo hráče.

  • Víš, kdo jsme a co děláme a design našeho produktu ti netrhá oko.

Co ti nabízíme?

  • Příležitost pracovat na řadě projektů napříč odděleními marketingu a produktu, přinášet vlastní kreativní nápady a profesně se posouvat. Hlavně v motion designu.

  • Neformální prostředí stabilní a silné české firmy, jež má posouvání laťky ve své DNA.

  • Skvělé zázemí moderních kanceláří ve vlastní budově.

  • Technologie a nástroje, které nám nehází klacky pod nohy, ale naopak nám usnadňují práci – Confluence, Slack, Google Workspace.

  • Prvotřídní vybavení. Od ergonomického pracoviště včetně výškově nastavitelných stolů až po špičkový hardware, který pravidelně obměňujeme. Na výběr dostaneš mezi Mac a Windows. Telefon a tarif s neomezenými daty považujeme za samozřejmost.

  • Maximální podporu vzdělávání včetně rozvoje angličtiny. Offline i online školení, workshopy, meetupy, vzdělávací platformy, konference, interní přednášky na různá témata nebo třeba vlastní knihovnu.

  • V budově máme k dispozici také dvě fitka, vynikající restauraci, ve které ti jídlo platíme my, relax zóny (s fotbálkem nebo šipkami) a další sportovní i nesportovní vyžití.

Envie d’en savoir plus ?