Cette offre n’est plus disponible.

Senior HR Manažer

CDI
Bohumín
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Leo Express
Leo Express

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Hledáme novou energii, která by měla na starost naše HR. Máme pro tebe připravenou židli v Bohumíně. Uvítáme, pokud máš praxi s HR procesy moderní firmy. V případě, že se nebojíš pracovat primárně na dálku a nevadí ti občasné cesty do Berlína, rádi tě uvítáme mezi námi.

  • Zastření HR procesů
  • Řízení pracovně právní legislativy (příprava smluv, vstupní dokumenty, předávací protokoly atd.)
  • Školení a rozvoj stávajících zaměstnanců. Soft skills (jazyková vybavenost, leadership, komunikace) hard skills (železniční nebo dopravní know-how)
  • Řízení náboru a určování jeho priorit
  • Nastavení benefitního systému
  • Kontrola docházky, příprava mezd pro externí mzdové agentury
  • Nastaveni a vyhodnocení KPIs spolu s řediteli jednotlivých odděleni

Co u nás získáš

  • Bezbřehý prostor pro tvé nápady a návrhy
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Bezva kolektiv pozitivních lidí, se kterými se rozhodně nebudeš nudit
  • Plnou podporu kreativního myšlení a iniciativy
  • Jízdy spoji Leo Express zdarma
  • Práci napříč střední Evropou
  • A hlavně budování služby, která má smysl!

Profil recherché

  • Znalost HR procesů
  • Znalost českého a anglického jazyka, německý jazyk je pro vás výhodou
  • Zkušenosti z daného oboru minimálně 3 roky
  • Schopnost pracovat v pestrém týmu napříč Evropou
  • Znalost právního prostředí a omezení zejména v oblasti dopravy
  • Schopnost řešit stresové situace konstruktivně a dokázat se z nich poučit
  • Pozitivní vztah k železnici

Envie d’en savoir plus ?