Cette offre n’est plus disponible.

Řidič mikrobusu (sk. B)

CDI
Bohumín
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Leo Express
Leo Express

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Baví Tě řízení? Umíš poskytnout zákazníkům nejlepší servis široko daleko bez kompromisů v kvalitě služeb? Pokud bys rád šlapal na plyn našemu modernímu mikrobusu LE volné sedadlo, které na Tebe čeká, je nová pozice řidiče mikrobusu.

  • Budeš přepravovat cestující na naší pravidelné lince Zlín – Přerov
  • Aby byl náš mikrobus stále v super kondici, součástí Tvé práce bude také kompletní péče o údržbu a servis svěřeného vozidla

Co u nás získáš

  • Tvé práce si vážíme, proto nabízíme zajímavé ohodnocení
  • Budeš pracovat v dynamické dopravní společnosti, ve které najdeš stabilní zázemí
  • Čeká na tebe moderní vozový park
  • Práci ti bude zpříjemňovat kolektiv řidičů

Profil recherché

  • Máš ŘP minimálně sk. B
  • Miluješ řízení automobilu a můžeš se pochlubit několikaletou praxí, kterou dokážeš prokázat
  • Už jsi někdy řídil mikrobus? Není to podmínka, ale je to velká výhoda!
  • Máš základní znalost servisu a údržby mikrobusu
  • Zvládneš vytvořit na palubě mikrobusu pozitivní náladu tvým komunikativním přístupem a ochotou udělat pro cestující maximum
  • Cítíš se fit a máš odpovídající zdravotní stav
  • Výhodou pro tebe bude, pokud trochu ovládáš i angličtinu
  • Jsi trestně bezúhonný
  • Jsi vstřícný, samostatný, spolehlivý a zodpovědný

Envie d’en savoir plus ?