Cette offre n’est plus disponible.

Student - Legal - Praha

Temps partiel
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

KPMG
KPMG

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

  • účast na řešení problémů v jednotlivých oblastech práva a poskytování právního poradenství
  • příprava právních dokumentů a rešerší
  • administrativní podpora členů týmu

Co u nás získáš

  • příležitost učit se a růst v prostředí inovativní advokátní kanceláře a velké korporace zároveň
  • možnost systematického a na míru šitého vzdělávání
  • atraktivní odměnu a další benefity

    Nástup: ihned nebo dohodou

    KPMG Legal: Zkušenosti, znalosti, důvěra, rozhled.

    www.kpmglegal.cz

    Jak se u nás pracuje právníkům? Přečti si jejich příběhy na našem blogu - vyrostlijsme.cz/blog

Profil recherché

  • probíhající vysokoškolské studium – obor právo (právnická fakulta v ČR), min. 3. ročník studia
  • výbornou znalost anglického a českého jazyka slovem i písmem
  • ochotu a pozitivní přístup, schopnost být týmovým hráčem

Envie d’en savoir plus ?