Cette offre n’est plus disponible.

Stážista v interní účtárně KPMG

Temps partiel
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

KPMG
KPMG

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Stážista v interní účtárně KPMGDo pražské pobočky KPMG Česká republika, s.r.o., hledáme pro posílení interního účetního týmu vhodného uchazeče na pozici Intern.

Co budeš dělat, až nastoupíš?
  • Administrativně podporovat tým účetních
  • Vystavovat faktury
  • Zakládat faktury po úhradě
  • Archivovat faktury
  • Další možné adhoc úkoly
  • Podílet se na ostatních běžných finančních operacích

Co u nás získáš

  • Skvělý start kariéry v účetním oddělení renomované společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu a firemní počítač
  • Hrazené kurzy v rámci KPMG Business School (soft skills, PC, jazyky)
  • Uvolněnou a přátelskou atmosféru, kterou jsme pověstní
  • Otevřený kolektiv mladých i zkušených kolegů, po jejichž boku můžeš vyrůst
  • Velmi dobré platové podmínky a spoustu nadstandardních benefitů

Profil recherché

  • SŠ vzdělání
  • Zájem o oblast účetnictví, pracovní zkušenosti v této oblasti výhodou
  • Uživatelskou znalost MS Office – především Excel
  • Angličtinu na úrovni minimálně B1 (mírně pokročilá znalost) - schopnost pracovat se systémy a pracovními podklady v angličtině
  • Příjemné vystupování, dobré komunikační dovednosti, proaktivní přístup
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Časovou dostupnost ve všední dny mezi 8:00 - 15:00

Envie d’en savoir plus ?