Cette offre n’est plus disponible.

Regionální ředitel- Opava, Krnov, Bruntál (M/Ž)

CDI
Opava
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Kooperativa
Kooperativa

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Hledáte perspektivní a finančně zajímavou práci?

Pak čtěte dál!
Právě teď hledáme ředitele/ředitelku pro řízení zavedených obchodních kanceláří na Opavsku, Krnovsku a Bruntálsku s hlavním sídlem v Opavě.

Co budete dělat?

  • Řídit a rozvíjet stávající manažerskou strukturu
  • Provádět nábor a výběr nových pojišťovacích poradců do zam. poměru či na IČO
  • Zodpovídat za plnění obchodních cílů a strategie společnosti
  • Věnovat se prezentaci naší společnosti v daném regionu a hledat nové obchodní příležitosti
  • Vystupovat a chovat se v souladu s naší firemní kulturou

Co očekáváme?

  • Minimálně SŠ s maturitou
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Zkušenosti v oblasti pojišťovnictví výhodou
  • Výborné komunikační dovednosti a vystupování
  • Vedení náborových pohovorů
  • Schopnost motivování, vedení a rozvoj lidí
  • Výborné organizační schopnosti
  • Časová flexibilita
  • Řidičský průkaz sk.B (aktivní řízení)
  • Trestní bezúhonnost

Co nabízíme?

  • Práci v zaměstnaneckém pracovním poměru
  • Zavedené kanceláře v centru Opavy, Bruntálu, Krnova
  • Více než 40-ti členný obchodní tým
  • Motivační finanční ohodnocení a bonusy
  • Propracovaný systém tréninků a vzdělávání zdarma
  • Marketingová podpora
  • Firemní benefity
    Dejte nám o sobě co nejdříve vědět!

Místo pracoviště:

  • Opava

Videa

EBGnBjyJe9o

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Firemní rekreační zařízení
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Firemní akce

Envie d’en savoir plus ?